Biotekāres testē. Coslys micelāro ūdeni ar rožu ekstraktu

Elegantās franču sievietes ir atpazīstamas ar savu skaisto un mirdzošo ādu. Pateicoties kam? Viņas nemazgā seju ar parastu ūdeni! Tas pat viņām šķiet ļoti neierasti. Viņas izmanto micelāro ūdeni, jeb kā viņas to sauceau micellaire. Pat viņu mammas un vecvecmāmiņas to ir izmantojušas.

Kas tik īpašs šajā līdzeklī? Kāda iemesla dēļ franču sievietes šo produktu lieto no paaudzes paaudzē? Tas satur micellas – mazas molekulas, kas darbojas kā magnēts, ievelkot sevī netīrumus un atstājot tos uz vates plāksnītes. Micelārais ūdens nesausina ādu, kā to mēdz darīt parastais krāna ūdens.  Reizē ar attīrīšanu, āda tiek arī pabarota un mitrināta. It īpaši svarīgi tas ir sausai un jutīgai ādai un, ja ir tieksme uz izsitumiem. Regulāri lietojot micelāro ūdeni var ievērot būtiskas izmaiņas sejas ādā.

IMG_3963

Un kur gan var atrast pašu labāko micelāro ūdeni, ja ne pašā Francijā? Coslys ir franču organiskās kosmētikas zīmols, kam piemīt tas īpašais šarms, kas franču sievietēm. Tikai patiess dabas spēks respektē mūsu ķermeņa harmoniju. Mēs veidojam kosmētiku Jūsu skaistumam.”

Tādēļ šonedēļ Biotekāres testē un sniedz atsauksmes par Coslys micelāro ūdeni ar organisko rožu ekstraktu – slavināts produkts, kuru dažas no mums lieto pat vairākus gadus. Coslys micelārais ūdens ir nākamās paaudzes attīrīšanas līdzeklis, kurš ne vien pilnībā notīra no ādas netīrumus un dekoratīvo kosmētiku, bet arī mīkstina, mitrina un remdē ādu. Micelārā ūdens lielākā priekšrocība – tas pilnībā attīra ādu un vairs nav nepieciešams, piemēram, toniks, ko parasti lieto, lai pilnībā atbrīvotu ādu no netīrumiem pēc tīrīšanas ar kādu attīrošo līdzekli.

MŪSU PIEREDZE

Coslys micelārais ūdens šobrīd tirgū ir vienīgais šāda tipa organiskais produkts ar tik ilggadēju pieredzi. Mūsu vidū iesaukts par bio Biodermu. Iepakojums ir ļoti skaists un sievišķīgs. Viena pudelīte pietiek ļoti ilgam laikam, aptuveni 5-6 mēnešiem. Smarža ir ļoti sievišķīga, kā tikko uzplaukušas rozes.

IMG_3966

Līva un Santa burtiski dievina šo produktu un lieto jau vairākus gadus. Tas ir maigs, patīkams un mitrinošs. Tas bez pūlēm noņem vieglu dienas grimu un atdzīvina ādu, no rīta pamostoties. Kosmētikas plauktiņš nav iedomājams bez šī micelārā ūdens.

Katei, kurai ir taukaina āda, radās vēlēšanās ādu papildus attīrīt ar kādu toniku. Egijai arī šķita, ka šis micelārais ūdens uz ādas atstāj nelielu taukainu kārtiņu, kuru gribas noskalot. Kā arī Egijai šķita, ka šis ūdens nespējot noņemt ūdensnoturīgo acu kosmētiku.

Tādēļ izmēģināju veidu kā noņemt arī ūdensnoturīgo acu kosmētiku ar šo ūdeni – uzpilinu to uz vates plāksnītes un paturu to pie skropstām 10-15 sekundes. Micelārais ūdens pavisam maigi un pakāpeniski sāks iedarboties un ‘šķīdinās’ noturīgās grima molekulas. Šis micelārais ūdens man pašai īpaši patīk, lai attīrītu ādu no rīta un tam pa virsu uzklāt pavisam vieglu dienas krēmu vai serumu.

Tās no mums, kuras lieto šo micelāro ūdeni jau vairākus gadus, dalās sajūsmā, ka šis ir vienreizējs produkts, kas ievērojami ir spējis mainīt ādas stāvokli un atgriezt tajā balansu.

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *