Detox dzēriens

Šoruden esmu ēdusi pārāk daudz saldumu. Kas darīts, tas darīts. Nolēmu sameklēt kādu līdzekli, kas attīrītu ķermeni, sniegtu enerģiju un galu galā palīdzētu cīnīties ar saldumkāri. Atradu īstu detox bumbu.

Sastāvā esošais ābolu etiķis ir īsts lādiņš, kurš vēl pietam satur enzīmus un labvēlīgās baktērijas. Turklāt, tas palīdz šķelt cietes, kuras uzņemam, ēdot ogļhidrātus.

Citrona sula ir viens no vērtīgākajiem avotiem, lai līdzsvarotu cukura un PH līmeni. Es izvēlos bioloģisko citrona sulu stikla pudelītē, jo ne vienmēr sanāk veikalos atrast bioloģiski sertificētus citronus.

Klāt lieku arī garšvielas – īsto Ceilonas kanēli, kas ir jaudīgs antioksidants. Un viena no labākajām garšvielām, lai līdzsvarotu cukura līmeni asinīs un stimulētu vielmaiņu. Ārstnieciskās īpašības piemīt tieši bioloģiskam Ceilonas kanēlim! Vēl šķipsniņa ingvera stiprai imunitātei, gremošanas stimulēšanai un sārņu izvadīšanai no organisma.

Un, protams, arī medus! Tas dzērienu padara garšīgāku, sniedz salduma devu un tajā pašā laikā spēcina visu organismu! Lūko gan, lai  medu nelietotu ar pārāk karstu ūdeni – tad zudīs tā vērtīgās īpašības.

Vislabākajam efektam šo dzērienu jāmalko 3 reizes dienā, 20 minūtes pirms maltītēm – vismaz 2 nedēļas.

1 2 3 4

Kas nepieciešams?

1 glāze silta ūdens

2 ēdamk. RAW ābolu sidra etiķa

2 ēdamk. Jardin BIO citrona sulas

½-1 tējk. Sonnentor malta ingvera

¼ tējk. Sonnentor Ceilonas kanēļa

1 tējk. medus vai mazliet stēvijas

Kas jādara?

Pavisam vienkārši – iemaisi silta ūdenī visas sastāvdaļas un baudi veselību!

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *