EDL jeb Etamine du Lys – dabīgie mājas kopšanas līdzekļi!

Daudziem tas ir atklājums, ka dabīgie tīrīšanas līdzekļi var būt izteikti smaržīgi un efektīvi! Tādēļ vēlējos vairāk izpētīt un jūs iepazīstināt ar EDL ekoloģiskajiem mājas tīrīšanas līdzekļiem no Francijas. Kādi tad ir šie produkti un vai tie tiešām strādā?

Pirmkārt jau vēlos vērst uzmanību, ka dabīgie mājas kopšanas produkti ir izstrādāti no augu un minerālu izejvielām (pārstrādātas kokosriekstu eļļas, graudiem, rapša, cukura, ēteriskajām eļļām). Šie produkti noārdās vidē un nepiesārņo to, kā arī iepakojums ir otrreiz pārstrādājams. EDL piedāvā izcilu premium kvalitāti un autentisku smaržu ar Francijas dvesmu un rūpīgi izstrādātas formulas.

Kā arī man šķiet svarīgi, ka dabīgie produkti krietni vien paildzinās mēbeļu, virtuves un vannas istabas iekārtu ilgmūžību un mirdzumu, jo dabīgās vielas nav abrazīvas un nenoēd materiālus.

Putekļiem

Etamine du Lys līdzeklis putekļu slaucīšanai var tikt izmantots arī mēbeļu spodrināšanai! Tā sastāvā ir bišu vasks, kas rūpējas par koka un mēbeļu virsmām, savukārt eikalipta ēteriskā eļļa atsvaidzina un uzmundrina mājas smaržu. Pēc šī produkta lietošanas, putekļi uz apstrādātajām virsmām krājas krietni vien lēnāk! Lietošana: uz tīras lupatiņas jāuzsmidzina produkts un jānotīra putekļainā virsma!

Mirdzošai vannas istabai

Etamine du Lys līdzekļa vannas istabas tīrīšanai sastāvā ir augu bāzes mazgājošās vielas, kas iedarbojas uz ziepju nogulsnēm, kaļķi, taukainu traipu un citiem netīrumiem uz flīzēm, vannas, dušas aizkariem, duškabīnēm, tualetes poda un arī āra mēbelēm un virtuves virsmām. Līdzeklis iedarbojas arī uz sevišķi noturīgiem traipiem. Lietošana: tas jāuzsmidzina uz traipa, jāpatur dažas minūtes iedarboties un tad jānoslauka ar mitru lupatiņu!

Vislabākais virtuves tīrīšanai

Etamine du Lys virtuves virsmu tīrīšanas, attaukošanas un atkaļķošanas līdzeklis aktīvi iedarbojas uz nogulsnēm uz visdažādākajām mazgājamām virsmām. Lietošana: uz noturīgākiem traipiem ieteicams paturēt dažas minūtes un nomazgāt ar sūkli.

Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzeklis bagātināts ar sidra etiķi un citrona un verbēnas ēteriskajām eļļām. Tas attīra, attauko un piešķir virsmām spīdumu, neskrāpējot tās! Kā arī tam piemīt antibakteriāls efekts! Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem! Lietošana: jāuzsmidzina uz aukstas plīts virsmas un ar mitru lupatiņu jānoslauka netīrumi.

Grila sezonai

Sagatavojot grilu vasaras sezonai, izmanto Etamine du Lys tīrīšanas līdzekli kamīnu, grilu un plīts virsmam!  Manā pieredzē tieši grila un krāsns tīrīšanas līdzekļi konvenciālajā sortimentā ir visnegantākie, jo ir ļoti agresīvi. Agrāk, pēc šāda tipa toksiska produkta lietošanas esmu attapusies ar sarkanām acīm un niezošām rokām. Kopš tā brīža tikai EDL līdzeklis! Viegli attauko un atbrīvo no netīrumiem apkvēpušus grilus un krāsnis. Lietošana: jāuzsmidzina uz remdenām virsmām un jāļauj iedarboties 5-20 min. un tad jāattīra ar mitru lupatiņu vai sūkli!

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_Il

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *