Intervija ar www.bio.lv vadītāju Līvu Šķesteri. Iepirkšanās internetā ietaupa mūsu dārgāko resursu – laiku.

Intervija ar Biotēkas internetveikala www.bio.lv vadītāju Līvu Šķesteri. Tieši viņai mēs sakām paldies par to, ka pasūtītos produktus vari saņemt jau 1 dienas laikā un tie ceļo uz jebkuru Latvijas pilsētu! Par to kā Līva ir nonākusi līdz Biotēkai un arī par to kā gūst iedvesmu un motivāciju, lasi intervijā!

Katru no manām kolēģēm uz Biotēku ir atvedis savs īpašais stāsts un pārliecība. Interviju ar zīmolu vadītāju Agnesi Banderi lasi šeit.

Interviju ar BIO pārtikas zīmolu vadītāju Egiju Paroli lasi šeit.

Interviju ar BIO kosmētikas zīmolu vadītāju Santu Dimanti lasi šeit.

Interviju ar Biotēkas veikalu vadītāju Kristīni Taubi lasi šeit.

Zinu, ka Tavs stāsts Biotēkā ir aizsācies jau ļoti sen. Pastāsti, kā tas aizsākās?

Biotēkā nonācu pateicoties laimīgam gadījumam. Tika organizētas pārdevēju apmācības, kurās piedalījos arī es un dažas dāmas no Biotēkas – tur arī iepazināmies. Paldies www.vegus.lv vadītājai Ditai Lasei un uzņēmuma vadībai, kas mani uzaicināja izmēģināt spēkus Biotēkā, kaut arī tajā laikā pilnīgi neko nezināju par eko, bio vai zaļo dzīvesveidu. Īsu brīdi pastrādāju kā pārdevēja un pēc tam jau nākošos 3,5 gadus darbojos kā zīmolu vadītāja. Tad radās izdevība paņemt mazu pauzīti aktīvajās darba gaitās un nu jau gandrīz 2 gadus esmu atgriezusies kā www.bio.lv vadītāja. Jāsaka – cik labi, ka Biotēka mani atrada, jo tas ir mainījis manu dzīvesveidu neticamā apmērā.

Ticu, ka šo gadu gaitā Tu esi atklājusi daudz labus produktus no Biotēkas plauktiem? (Jo pēc Taviem ieteikumiem arī sev esmu atradusi ļoti piemērotus bio produktus)

Tā kā manās mājās kosmētika, pārtika un tīrīšanas līdzekļi lielākoties ir no Biotēkas plauktiem, uzdevums izveidot topu no 5 produktiem, ir ļoti sarežģīts – labprāt šajā topā liktu visu, ko lietoju!

John Masters Organics rožu matu maska. Mīļākais kosmētikas produkts no Biotēkas jaunumiem. Must have rožu aromāta faniem – smarža saglabājas matos līdz nākošajai mazgāšanai. Mati pēc maskas lietošanas kļūst ļoti dzīvīgi un kopti.

John Masters Organics rožu un aprikožu matu maska

Dr. Jacob’s ReiChi kafija. Tā kā kafija ir viens no maniem grēciņiem, no kuriem vēl nespēju atteikties, šī vismaz ir veselīgāka versija, kur kafija ir tikai 20%. Un tā kokosriekstu garša!

DR. JACOB’S REICHI CAFEEtamine du Lys vannas istabas tīrīšanas līdzeklis. Šis ir manā topā nemainīgi jau 6 gadus – ideāla efektivitāte, svaiga apelsīnu smarža un vienlaikus pietiekoši maigs rokām, lai tīrot vannas istabu varētu iztikt bez cimdiem.

ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS VANNAS ISTABAS TĪRĪŠANAI

Coslys dezodorants ar citrusu smaržu.  Efektīvākais no visiem mēģinātajiem. Patīk arī svaigā citrusu smarža un tas, ka pieejams refill iepakojums.

COSLYS DEZODORANTS AR CITRUSU SMARŽU

Comptoirs & Compagnies Atjaunojošs krēms ar IAA® 10+ manuka medu. Ideāls produkts aukstajai sezonai un kā ātrā palīdzība maziem sadzīves negadījumiem. Man visbiežāk noder pie maziem, virtuvē iegūtiem apdegumiem, nelieliem nobrāzumiem vai brūcītēm, un iesnu gadījumā – kā glābējs sausam un apsārtušam degunam.

Attēlu rezultāti vaicājumam “comptoirs compagnies”

Pastāsti, kas Tevi iedvesmo un dod motivāciju?

Lielākā iedvesma man ir līdzcilvēki ar savu pozitīvo piemēru – tie kuri ir aktīvi, sportiski, veselīgi, mērķtiecīgi, radoši, daroši un drosmīgi, iedvesmo arī mani kaut ko uzlabot savā dzīvē un ikdienas ieradumos. Vislielākajā mērā mani katru dienu iedvesmo vīrs – pateicoties viņa iedrošinājumam esmu atklājusi skriešanu, ziemas peldes (iesaku visiem, kas vēlas piedzīvot 1000% “šeit un tagad” sajūtu 🙂 ), pilnīgu atteikšanos no alkohola, meditāciju un kopumā pozitīvāku attieksmi pret dzīvi!

Kādi ir Tavi ieteikumi kā būt veselīgam, strādājot ofisa sēdošajā darbā un būt balansā?

Man palīdz rīta skrējiens vai vingrošana pirms darba dienas – tā var daudz labāk pamosties un ar lielāku sparu doties dienas darbos, turklāt ar apziņu, ka kaut kas savā labā šodien jau ir paveikts. Ja dienas laikā uznāk nogurums vai slinkumiņš, pāris pietupieni var atkal iedot mundrumu. Tāpat, esmu novērojusi, ka daudz labāk jūtos, ja izdodas ievērot dienas ritmu – laicīgi doties gulēt (ap 22:00) un laicīgi celties (pirms 6:00), lai mierīgi, bez steigas paspētu sagatavoties dienai.

Un nedaudz vēl pievēršoties darba lietām, jo gads tikko kā iesācies. Kādi ir šī gada plāni? Kā redzi Bio.lv nākotnē?

Esmu diezgan droša, ka iepirkšanās internetā turpinās savu uzvaras gājienu. Cilvēki aizvien vairāk uzticas šādam iepirkšanās veidam – tas ir ērti, ļauj izbēgt no rindām un taupīt savu laiku – vienu no dārgākajiem resursiem mūsdienās.

Padomā arī ir vairākas ieceres, lai bio.lv kļūtu vēl pieejamāks, vieglāk un ērtāk lietojams. Mani priecē pēdējā laika sabiedrības interese par atkritumu samazināšanu un vispār atbildīgāku rīcību vides jautājumos. Arī bio.lv piedomā par šo jautājumu – visus sūtījumus iepakojam kastēs un ietinamajos materiālos, kas reiz jau tikuši izmantoti,  saņemot preces no ražotājiem. Kas zina, varbūt šajā gadā Biotēkai izdosies spert vēl kādu soli tuvāk zaļākai dzīvošanai un saimniekošanai – tas būtu lieliski!

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

3 Komentāri

  1. Inga

    Paldies par interviju.

    Jā, domāšana par atkritumu samzaināšanu ir ļoti, ļoti apsveicama, citādi, par spīti tam, ka jūsu veikala preces ir bio un eco un organic, tās ir ietītas tik daudz plastmasas slāņos (piemēram, parastās olīvu ziepes, kas ir superprodukts, bet tās ir plastmasas iepakojumā, bez tā varētu iztikt).

    1. Ilva BekmaneIlva Bekmane (Raksta autors)

      Nodošu ziņu Biotēkai 🙂 jāsaka gan, ka par iepakojumiem ir atbildīgi ražotāji un, cik man zināms, dažiem ražotājiem ir nākotnes plāni mainīt iepakojumus.

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *