Kā izveidot nepārspējamu grimmu ar mirdzumu?

Vēlos padalīties ar savu vasaras iecienītāko dabīgo grimma produktu – mirdzošajiem minerālu pigmentiem. Ar tiem var piešķirt vieglu mirdzumu un izgaismot skatienu, sejas kontūru, kā arī ķermeni! Bellapierre minerālu pigmenti ir 100% dabīgi – iegūti no dabīga ieža – vizlas, kas dabā oksidējoties, veido visdažādākos toņus. Šos toņus miksējot savā starpā, iespējams iegūt bezgalīgi daudz opcijas.

Kā lietot?

Pats interesantākais, ka vienu vienīgu produktu var izmantot visdažādākajos veidos un panākt neskaitāmus efektus. Piemēram, izmantot kā acu ēnas, acu laineri, skropstu tušu, lūpu krāsu, nagu laku, vaigu sārtumu un bronzeri, kā arī sejas un ķermeņa izgaismošanai. Ķermeņa izgaismošana šogad ārkārtīgi aktuāla festivālu sezonā – sajaucot pigmentus ar ķermeņa eļļu vai krēmu un uzklājot uz visa ķermeņa vai veidojot viegli nomazgājamus zīmējumus.

Mani iecienītākie pigmenti izgaismošanai un sapludināšanaiMirdzoši balts, Exite, Zeltīts, Gold& Brown un Gaiši rozā, Wow.

Acu līnijaiMelns, Noir, Tumši zils, Stary Night un Tumši brūns, Lava.

Kā arī akcentu toņi, piemēram Tirkīza, Insist, Dzeltens, Money, Debeszils, Freeze un Tumši zils, Stary night.

Kā izveidot unikālu acu grimmu?

   Attēlā redzamo grimmu var izveidot vien ar 4 pigmentiem – Gaiši rozā, Wow, Tumši brūnu, Lava, Melnu, Noir un Dzeltenu, Money,

  1. Uz pigmenta vāciņa uzbirdina mazliet Gaiši rozā pigmenta, Wow. Samitrina pigmentu uzklāšanai piemērotu plakano otiņu ar ūdeni un iemērc pigmentā. Viegli piespiežot, uzklāj pigmentu uz visa plakstiņa.
  2. Ņem tumši brūno pigmentu, Lava, uzbirdina uz vāciņa un ar samitrinātu pludināšanas otiņu izpludina acu locījuma līnijā, kā arī iezīmē apakšējo skropstu līniju, koncentrējoties uz ārējo kaktiņu.
  3. Samitrina acu līnijas otiņu, iemērc Melnajā pigmentā, Noir un novelk augšējo skropstu līniju. Pie šī soļa var arī apstāties, pabeidzot grimmu ar iecienītāko skropstu tušu.
  4. Ja vēlies izveidot pavisam neparastu skatienu, ar tīru acu līnijas otiņu, gar apakšējo skropstu līniju, vairāk akcentējot acu iekšējo kaktiņu, vari lietot, piemēram Dzelteno, Money, vai Debeszilo, Freeze!
  5. Papildus solim, acs iekšējo kaktiņu un uzacs kaulu izcel ar Mirdzoši balto pigmentu, Exite,

Vairāk par Bellapierre pigmentiem lasi rakstos – Kas ir minerālu pigmenti un ko ar tiem iesākt? un Bellapierre dabīgie minerālu pūderi, 5 in 1.

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_Il

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *