Pasaules slavenie matētie lūpu produkti

Wow! Tā pie sevis nodomāju, kad kolēģe man atsūtīja jaunumus par to, ka minerālu kosmētikas ražotājs Bellapierre ir spēris soli tālāk un piedāvā ilgnoturīgus un matētus lūpu krēmus jeb Kiss Proof – skūpstu drošos lūpu krēmus.

Pēdējos gadus sievietes visā pasaulē ir apsēstas ar šo produktu! It īpaši šo apsēstību pastiprināja Kardašjanu jaunākās māsas Kailijas matēto lūpu krāsu līnija. Brīdī, kad šīs lūpu krāsas parādījās Kailijas mājaslapā, tās tika izķertas pirmajās minūtēs! Kailijas piemēram seko neskaitāmi kosmētikas zīmoli un pasaules slavenas skaistuma blogeres, nākot klajā ar savām matēto lūpu krāsu līnijām.

Bellapierre matēto lūpu krēmu sastāvā ir dabīgie pigmenti un bišu vasks, ka arī šie produkti ir Cruelty Free, kas nozīmē, ka produkti netiek testēti uz dzīvniekiem.

Mana pieredze un padomi

Produkts ir tieši tāds, kādu mēs, sievietes, vēlamies. Krēmīgs un maigs klājums, izteiksmīgas krāsas, kā arī super-noturīgums! It īpaši apmeklējot pasākumus šie lūpu krēmi atvieglo dzīvi! Zinu, ka lūpu tonis nebūs jāatjauno, turklāt tas neatstās nospiedumus uz glāzes vai, vēl ļaunāk, uz draudzeņu vaigiem vai apģērba, kad sasveicinoties apskaujamies un sabučojamies.

Piedāvājumā četri toņi, kas piestāvēs visām– Nude (bēši rozā ādas tonis); Incognito (pasteļu persiks); Hibiscus (izteiksmīgi tumši sārts); Antique pink (vēsi rozā). Bellapierre arī ir parūpējies par spīdīgu lūpu piekritējām, piedāvājot nostiprinošu lūpu krēmu, kuru vari uzklāt pa virsu jebkuram no matētajiem lūpu krēmiem!

Pirms matēto lūpu krāsu lietošanas iesaku noskrubēt lūpas, izmantojot parastu cukura un olīveļļas skrubi, vai arī paturot pie lūpām karstu un mitru dvieli. Uzklāšana ir vienkārša – uzklāj to vispirms ar lūpu krēma otiņu koncentrējos uz lūpu kontūru un pēc tam aizpildi. Nesaberzē un neaiztiec lūpas līdz produkts nav nožuvis! Pietiks ar vienu kārtu!

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *