Sante dabīgais liftings mikrokrunciņu samazināšanai – Biotekāri testē

Ādas dabīgais cikls nosaka, ka pēc 20 gadu vecuma āda sāk pakāpeniski zaudēt kolagēnu, kļūstot mazāk elastīga un veidojot mikrokrunciņas. Krunciņas nav tikai ādas novecošanas pazīmes, tās veidojas arī izteiktas mīmikas rezultātā, ja daudz smaidām vai raucam pieri. Tādēļ būtiski jau laikus parūpēties par savu ādu!

Dziļa mitrināšana ir viena no galvenajām panākumu atslēgām, lai āda būtu skaista un krunciņas mazāk redzamas! Papildus efektam noderīga arī ādas maiga attīrīšana un sargāšana no ārējo faktoru ietekmes – laikapstākļiem, stipras saules.

Ņemot vērā ādas mitrināšanas ievērojamo nozīmīgumu, Biotēkas meitenes priecājās izmēģināt jauno Sante pret-gumbiņu līniju ar tēju kompleksu un parakresi. Sērijā ietilpst 5 produkti – dienas krēms, fluīds, krēms acīm, nakts krēms un sejas maska.  Produktu sastāvā ir gandrīz vai maģisks dabīgo vielu komplekss – zaļās, baltās un roibuša tējas ekstrakti, kurus papildina parakrese, momentāli izlīdzinot krunciņas. Sastāvā esošais šī sviests un ogu vasks novērš šūnu bojājumus un stimulējot ādas tvirtumu.

16129221_725825307573447_1084055375_oMūsu viedoklis

SANTE Tūlītēji izlīdzinošs dienas krēms ar tēju kompleksu un parakresi

Smarža un tekstūra fantastiska! Ļoti patika sausas un kombinētas ādas īpašniecēm, jo nerada smaguma sajūtu, bet lieliski mitrina. Āda ir palutināta un zīdaina, viegli atstarojot gaismu! Ir jūtams pavisam viegls un komfortabls liftings.

Cena: 13,95 €

SANTE Tūlītēji izlīdzinošs fluīds ar tēju kompleksu un parakresi

Šis produkts īpašs ar to, ka tas ir matējošs, kas, atšķirībā no dienas krēma, ideāli piemērots taukainas ādas īpašniecēm. Pavisam samtains un viegls. Tas bagātināts arī ar jūraszāļu ekstraktu un hohobas eļļu, novēršot šūnu bojājumus. Produkta sastāvā esošās atstarojošās daļiņas patiešām momentāli izgaismo un izlīdzina ādu. Dubultam efektam fluīdu var lietot kopā ar dienas krēmu.

Cena: 15,95 €

SANTE Tūlītēji izlīdzinošs krēms ādai ap acīm ar tēju kompleksu un parakresi

Acu krēma atstarojošās daļiņas vizuāli mazina tumšos lokus zem acīm un rīta “sapņu maisiņi” zem acīm arī ātri pazūd, krēms acis nekairina un tās neasaro, smarža un tekstūra fantastiska. Liels pluss ir ērtais iepakojums ar pumpīti, kā visiem šīs līnijas krēmiem.

Cena: 14,95 €

SANTE Tūlītējoši izlīdzinoša maska ar tēju kompleksu un parakresi

Ļoti liels pārsteigums šī maska! Tā ir želejveidīga un šķiet, ka pilnīgi var just kā āda tiek mitrināta un atdzīvināta. 20 minūtes komforta un atsvaidzinājuma. Izteiktam efektam ieteicams lietot 2 reizes nedēļā.

Cena: 3,45 €

14717356_1301449509874832_6609086114487599104_nIlgnoturīgam efektam kosmētikas ražotāji un dermatologi iesaka produktu lietot vismaz 28 dienas!

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *