Veselīgs bez-piena superfood saldējums no 2 sastāvdaļām

Es zinu, cik ļoti jums garšo banana-nice cream, jeb krēmīgais un saldais gardums, kuru iegūst vien no sasaldēta un sablendēta banāna. Izlēmu to apvienot tandēmā ar jauno Sonnentor biešu lattes maisījumu. Šī maisījuma sastāvā ir veselīgais superfoods – biešu pulveris, C vitamīna bumba – mežrozīšu augļi, ķermeni līdzsvarojošais muskatrieksts, stimulējošais kardamons, kā arī baltie pipari un saldā vaniļa. Šis maisījums tradicionāli ir paredzēts tikt pagatavots ar pienu un dzerts kā lattes dzēriens. Tomēr iedomājos, ka jādod vaļu fantāzijai – un, lūk, pāris minūšu laikā saldējums ir gatavs!

 


Kas nepieciešams?

Kas jādara?

Visas sastāvdaļas liek blenderī un sablendē līdz iegūst krēmīgu masu. Var pievienot mazliet ūdens vai augu piena, lai būtu vieglām sablendēt (tomēr uzmanīgi, saldējums var kļūt pārāk šķidrs, ja pārspīlēsi ar šķidrumu). Bauda vienu pašu, vai pārkaisa pāri sadrupinātu šokolādi, ogas vai kādu sīrupu, piemēram dateļu.
Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *