Vitamīni kosmētikā

Skaistuma vitamīni galvenajā lomā. Ķermenis spēj tos izmantot, ne tikai, ja vitamīni lietoti iekšķīgi. Visos dabīgās kosmētikas produktos ir vitamīni, jo jebkurš augu un dabīgais ekstrakts satur vitamīnus zināmā daudzumā. Tomēr ir daži produkti, kuri īpaši bagātināti un balstīti uz vitamīnu bāzes, kas nozīmē to, ka produkts ir ļoti intensīvs un iedarbīgs.

Runājot par vitamīnu kosmētiku, ļoti svarīgas ir ražošanas tehnoloģijas, kas kosmētikas produktā saglabā vitamīnus aktīvus, tos nesatraumējot un neiznīcinot. Visefektīvāk vitamīnu aktivitāti saglabā dabīgā kosmētika. Par to arī turpmāk rakstā!

John Masters Organics atjaunojošs serums sejai ar C vitamīnu

It īpaši C vitamīnu ir ļoti grūti iekļaut kosmētikas produktā, saglabājot to aktīvu, tomēr John Masters Organics tas ir izdevies izveidot atjaunojoša seruma formātā. Tā pamatā ir askorbīnskābe bioloģiski aktīvā formā. Tā ir kā spēcīgs antioksidants, kas apgādā ādu ar skābekli, neitralizē brīvos radikāļus, novērš UV staru radīto kaitēju, samazina ādas novecošanos, izsitumus un skaisti izgaismo ādu.

Sante ādas kopšanas līnija ar mandeļu eļļu un F vitamīnu

F vitamīns jeb linolskābe. Teorētiski tā ir taukskābe, bet tiek pieskaitīta vitamīniem, jo organisms to nespēj pats sintezēt. Tā darbojas kā ādas barjera, nodrošinot ādas mitrināšanu un pasargājot no apkārtējās vides iedarbības. Santes ādas kopšanas līnija ar mandeļu eļļu un F vitamīnu ietver remdējošus dienas un nakts krēmus, želejveida krēmu ādai ap acīm un nomierinošu masku.

Jāson šampūns ar vitamīniem E, A un C

Barojošais E vitamīns ir mitrināšanas vitamīns, kas manu kopšanas kosmētikā tiek lietots, lai atdzīvinātu nespodrus un nedzīvus matus. Savukārt spēcīgais antioksidantu komplekss ar A un C vitamīniem, kā arī augu ekstrakti, sargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes – piemēram fēna radītā karstuma, āra temperatūru maiņas un mitruma ietekmes.

Jāson stimulējošs galvas ādas eliksīrs ar biotīnu (B7) un folijskābi (B9) matu apjomam

Skaistu matu atslēga slēpjas galvas ādas kopšanā! Rūpējoties par galvas ādu, mēs nodrošinām to, ka mati augs spēcīgi un skaisti. B vitamīns ir teicams šūnu metabolismā, tādējādi stiprinot matu struktūru, it īpaši biotīns un folijskābe ir zināmi kā skaistuma vitamīni, stimulējot matu augšanu un novēršot matu izkrišanu. Ieteicams vakarā pirms gulētiešanas iemasēt eliksīru galvas ādā, no rīta matus rūpīgi izskalojot un izmazgājot.

Higher Nature TRUEFOOD Wise Woman, uztura bagātinātājs

Lai arī raksts ir par vitamīnu kosmētiku, ļoti vēlos pieminēt šo vitamīnu kompleksu, kas ir viens no jaudīgākajiem uztura bagātinātājiem, kas man zināms. Tas satur sievietes veselībai būtiskākos vitamīnus un minerālvielas (tostarp citos kompleksos reti iekļautus mikroelementus kā molibdēnu, varu, boru u.c.), kā arī pienskābās baktērijas, aminoskābes un visdažādākos augu ekstraktus.

Tas veidots, vitamīnus un minerālvielas fermentējot pārtikas raugā kopā ar papaijas un ananāsa enzīmiem, tā tos savienojot organiskos kompleksos, kādos tie ir sastopami pārtikā un viegli uzņemami organismam. Katrs komponents veicina arī citu sastāvdaļu uzsūkšanos un iedarbību. Piemērots arī veģetārietēm un vegānēm.

Higher Nature MSM, uztura bagātinātājs

Metilsulfonilmetāns jeb saīsinājumā MSM, kas ir dabīgas izcelsmes bioloģiski aktīva organiskā sēra avots. Tas ir nepieciešams gandrīz visām organisma funkcijām, tostarp kolagēna izstrādē, kas ir saistaudu un skrimšļaudu pamatviela. Tā rezultātā radot skaistu ādu, elastīgus matus un stiprus nagus. MSM sekmē aminoskābju veidošanos, kā arī atbalsta citu vitamīnu uzsūkšanos. Kā piemēram B5, C un Biotīna, kā arī pH līdzsvaru un atbalsta gremošanas funkcijas. Īpaši iesaku lietot kombinācijā ar Higher Nature Wise Woman uztura bagātinātāju.

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *