Zaļākie mājas tīrīšanas līdzekļi pasaulē

Bieži vien pirmie soļi, kas ved uz dabīgākām vielām piesātinātāku dzīvesveidu, ir ķīmisko mājas tīrīšanas līdzekļu nomaiņa pret dabīgākiem!

Esot saudzīgam pret sevi, esam saudzīgi arī lielākā mērā.. Dabīgie mājas tīrīšanas līdzekļi ir 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu, tie izgatavoti no netoksiskām izejvielām un atjaunojamiem resursiem, nesatur kancerogēnas vielas, naftas pārstrādes vielas, teicami un pilnībā bioloģiski noārdās! Kā arī ir vegāni un nav testēti uz dzīvniekiem. Šeit apstiprinās teiciens – Sāc ar sevi!

Ar ko tad sākt? Vēlos pastāstīt par dažiem tīrīšanas līdzekļiem, kuri vienmēr ir manās un citu Biotekāru mājās! Esam pārbaudījuši un atzīstam tos par mums, mūsu rokām, mūsu mājām un videi draudzīgiem.

Hipoalergēnais Attitude universālais tīrīšanas līdzeklis ar citrusu smaržu

Vispirktākais mājas tīrīšanas līdzeklis Biotēkā! Biotekāri nekautrējas dāvināt šo produktu arī ejot ciemos pie saviem draugiem. Ideāli notīra jebkuru virsmu, jauki smaržo un ir dabīgs! Knifiņs lietošanai – izsmidzini šo produktu uz virsmas, paturi dažas minūtes un noslauki ar lupatiņu vai papīra salveti.

Attitude-Citrus-Zest-All-Purpose-Cleaner

Dr. Bronner’s Magis Soap

Ja vēl neesi dzirdējis par šīm brīnumu ziepēm – tīri vai komiski, cik neskaitāmos veidos tās var izmantot- ķermeņa mazgāšanai, matu mazgāšanai, veļas mazgāšanai, virsmu kopšanai, mājdzīvnieku mazgāšanai, dārzeņu un augļu mazgāšanai, zobu tīrīšanai, u.c. Jā, tās ir tik dabīgas!

15803375_1092175487574908_7778862337779302400_n

Sodasan Universāls tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu

Vēl viens Bio-supervaronis. Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis gadu gaitā ir kļuvis par lietotāju ļoti iemīļotu. Dabīgā apelsīnu eļļa ne vien jauki smaržo, bet kopā ar augu izcelsmes vielām arī lieliski šķīdina taukainus, un grūti tīrāmus traipus uz flīzēm, galdiem, izlietnes, grīdas un citām cietām virsmām. Izcili ekonomisks – manās mājās viena pudelīte kalpo gandrīz gadu.

15534918_342070706162582_5477608913438244864_n

Attitude Trauku mazgāšanas līdzeklis ar citrusu smaržu

Droša alternatīva ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem – tie pilnīgi dabīgā veidā spēj notīrīt piekaltušas ēdiena paliekas un taukainus traukus! Ļoti labi puto, labi smaržo un rūpējas par rokām! Ļoti ekonomisks ir lielais līdzekļa iepakojums.

Attitude-Citrus-Zest-Dishwashing-Liquid-700ml

Attitude Tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām

Logi un spoguļi mirdzēs! Īpaši izstrādāts spoguļu un logu tīrībai bez švīkām.

attitude_window-mirror-cleaner_01-600x600Vai esi jau izmēģinājis kādu no zaļākajiem tīrīšanas līdzekļiem pasaulē?

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_Il

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *