Intervija ar Biotēkas veikalu vadītāju – Kristīni Taubi. Ja nav mērķu, tad nav vērts strādāt!

Šoreiz iedvesmojoša intervija ar Biotēkas veikalu vadītāju, kuras uzdevums ir ik dienas uzraudzīt un pilnveidot darbu norisi mūsu 9 Biotēkas veikalos! Kā viņa to spēj paveikt un vienmēr rast jaunus risinājumus? Kas Kristīni iedvesmo un kādi ir Biotēkas 2018. gada mērķi? Lasi intervijā!

Katru no manām kolēģēm uz Biotēku ir atvedis savs īpašais stāsts un pārliecība. Interviju ar Agnesi Banderi lasi šeit. Interviju ar Egiju Paroli lasi šeit. Interviju ar Santu Dimanti lasi šeit.

Sākšu ar tādu pamatjautājumu, kā Tu nonāci līdz Biotēkai?

13 gadus nostrādāju uzņēmumā Stockmann. Tad nu pienāca laiks – sevi izmēģināt un pilnveidot citur. Tā jau 2 gadus esmu Biotēkā, kur man ir fantastiska komanda. Komanda, kura motivē pilnveidoties, augt un kopā būt labākajam Bio tīklam Rīgā un Latvijā.

Kāds ir Tavs noslēpums, lai spētu diendienā paveikt tik daudz un pārraudzīt 9 veikalus?

Lielākais Paldies jāsaka ir mūsu komandai – Biotekāriem, kuri ikdienā ir mūsu veikalos! Jo tikai ar šo kopīgo darbu un katra individuālo spēku mēs kopīgi varam pilnveidoties un augt! Un jāpiemin, ka otra atslēga ir Plānošana un vēlreiz plānošana! Katru dienu sāku ar plānu kā izbraukāšu veikalus un kas tieši konkrētajā veikalā ir aktuāls. Mazumtirdzniecība ir sfēra, kurā ir jāreaģē ātri, tādēļ ir ļoti svarīgi vadīties pēc sava plāna un arī sagatavot sev dažādas vadlīnijas – kā rīkoties, ja atgadās pārsteigumi!

Kas Tevi iedvesmo un ir kā dzinējspēks ikdienā?

Apgūstot Biotēkas darba specifiku, grāmatas nav palikušas  novārtā. Es rodu iedvesmu  lasīto grāmatu atziņās. Protams, ka šeit jācitē MAZAIS PRINCIS – “Tev vienmēr jābūt atbildīgam par tiem, ko esi pieradinājis , Tev jāatbild par savu….” Un šis unikālais citāts vienmēr motivē turpināt iesākto ceļu un pārvarēt grūtības.

Kas Tev garšo veselīga dzīvesveida ietvaros un varbūt Tev ir kāda mīļākā recepte?

Esmu diezgan plašu ēdienu piekritēja, patīk eksperimentēt. Mājās ēst gatavo mans Vīrs, kurš izmanto daudz Sonnentor garšvielas, kas ēdieniem patiešām piešķir fantastisku garšu. Man garšo  humuss, – kuru jau esmu apguvusi pati kā pagatavot- un tīri labi sanāk. Vados pēc tradicionālās humusa receptes, bet Tahini pastas vietā lieku samaltas grauzdētas sezama sēklas un vasarā pievienoju arī zaļumus. Humusu baudu kopā ar sēklu maizi – bez rauga un miltiem. Ātram variantam labs ir jau gatavais BauckHof maisījums maizes pagatavošanai. Atliek vien pieliet ūdeni un cept!

Domāju, ka ne man vienīgajai interesē, kuri ir Tavi mīļākie Biotēkas produkti?

Rapunzel Turku zirņi. Protams, ka turku zirņi, lai pagatavotu vienu no maniem mīļākajiem ēdieniem – humusu! 😊 Pagaršojiet šos turku zirņus – tie tiešām ir fantastiski.

Rapunzel Mung pupiņas. Šīs pupiņas izmantoju diedzēšanai! Ļoti labi dīgst un pietiek ilgam laikam!

Dr.Hauscha attīrošais krēms. Izmantoju šo produktu katru vakaru. Tā kā skrubis, bet tomēr nav skrubis, jo ir maigāks un patīkamāks! Turklāt pilda visas solītās funkcijas – uzlabo ādas toni, attīra un samazina poras.


Bellapierre minerālu birstošais pūderis. Lieliski pielāgojas ādas tonim un piešķir ļoti dabīgu izskatu! Jāpiemin arī, ka klājas patīkami un ļauj ādai elpot.

Kā redzi Bio sfēru nākotnē? Vai prognozē 2018.gadā kādas pārmaiņas Biotēkā?

Pirmkārt jau jāsaka – ja nav mērķu – nav vērts strādāt! Atklāšu, ka 2018. gadā vēlamies atvērt vēl 2 Biotēkas. Un par lielajiem sapņiem – vēlētos nākotnē atvērt lielu Bio-mārketu, kur varētu iegādāties VISU nepieciešamo!

Jāatzīst, ka Biotēkai ir daudz ko mācīties un ir uz ko tiekties. Un iedvesmot cilvēkus, savā ikdienā iekļaut aizvien vairāk Bio produktus, jo tie ir atslēga uz veselīgu rītdienu!Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *