Intervija ar Biotēkas zīmolu vadītāju Initu Kokoreviču. Kas neriskē, tas nevinnē.

Šoreiz intervija ar Biotēkas kosmētikas zīmolu vadītāju Initu. Uzzini par Initas ceļu līdz Biotēkai, viņas iemīļotākos bioloģiskos produktus, pavasara salātu recepti un dažādus ieteikumus, kā dzīvot bioloģiskāk un veselīgāk!


Katru no manām kolēģēm uz Biotēku ir atvedis savs īpašais stāsts un pārliecība. Iepriekšējās intervijas:

Interviju ar zīmolu vadītāju Agnesi Banderi lasi šeit.

Interviju ar BIO pārtikas zīmolu vadītāju Egiju Paroli lasi šeit.

Interviju ar BIO kosmētikas zīmolu vadītāju Santu Dimanti lasi šeit.

Interviju ar Biotēkas veikalu vadītāju Kristīni Taubi lasi šeit.

Interviju ar www.bio.lv vadītāju Līvu Šķesteri lasi šeit.

Interviju ar Biotēkas uztura bagātinātāju vadītāju Vinetu Vītiņu lasi šeit.


Kā Tu nonāci līdz Biotēkai un kādēļ Tev patīk šī bio sfēra?

Biotēka man nebija svešs uzņēmums, jo ārpus Rīgas darbojos savā uzņēmumā, kas bija līdzīgs Biotēkai, tikai kā jau piepilsētā, tā dzīve nebija ilga. Gribēju turpināt strādāt bio sfērā un pievērsties tam vairāk. Tā nu nonācu Biotēkā! Priecājos, ka mans darbs vienmēr dod iespēju pamēģināt ko jaunu, izpētīt jaunākās tendences un būt lietas kursā par vislabākajiem dabīgajiem produktiem!
Tā kā neesmu dzimusi Rīdziniece, tad lauku dzīve man nav sveša un esmu jau no bērnības vērojusi, ka svaiga pārtika nāk no dārza un tējas tiek vāktas ar rokām. Omīte vienmēr man ir stāstījusi, kāds augs kam ir domāts un kāda tējiņa ir kam un ka tā agrāk bija vienīgā pieejamā medicīna! Kad visu bērnību tika ēsta svaiga pārtika, sajutu atšķirību, dzīvojot pilsētā un pērkot pārtiku lielveikalā.. tas vairs nav tas. Tādēļ arī Rīgā vienmēr cenšos doties pēc svaigiem produktiem uz tirgu un iegādāties tos no Latviešu zemniekiem.

Inita ar Kinetic Natural Products izpilddirektoru Aleksandru. Zīmola Antipodes atklāšanas pasākumā

Pastāsti, kas Tevi iedvesmo un ko dari, lai atpūstos un re-startētos?

Jau kādu labu laiku mana aizraušanās ir sportiskas aktivitātes un līdz ar to esmu pamainījusi savu ēdienkarti, cenšoties iekļaut vēl veselīgākus ēdienus. Laba, bioloģiska pārtika un sportiskas aktivitātes ir mana laimes formula! Īsta latvieša restartēšanās komplektā noteikti ietilpst arī svaigs gaiss, pastaigas gar jūru vai mežu. Pavasarī organismu palīdzu attīrīt ar kļavu un bērzu sulām, padzeru vairāk detox tējas.

Varbūt vari ieteikt kādu interesantu recepti, ko ieteiktu pagatavot šajā pavasarī?

Man ļoti patīk eksperimentēt virtuvē un pagaidām vienmēr eksperimenti ir izdevušies. Šobrīd aktuāli ir kvinojas salāti ar brokoļiem, diedzētiem zirņiem vai saulespuķu sēklām, redīsiem un avokado – aktuāli pavasara sākuma! Jāēd viss zaļais.

Bilde: Pinterest

Mīļākie Biotēkas produkti?

No veselīgajiem dzērieniem vienmēr izvēlos šos – ikdienā dzeru Clipper detox tēju, kas garšo pēc ogām un vienlaikus arī attīra ķermeni. Kad gribas kafiju, tad fantastisks ir Dr.Jacob’s Reichi dzēriens, kura sastāvā ir ļoti nedaudz kafijas, bet tas dod daudz enerģijas. Uz treniņiem man patīk līdzi ņemt Biona kokosriekstu ūdeni, tas ir dabīgi salds un dod enerģiju!

Attēlu rezultāti vaicājumam “clipper detox tea”Attēlu rezultāti vaicājumam “dr jacobs reichi”Attēlu rezultāti vaicājumam “biona coconut water”

No dekoratīvā kosmētikas esmu iemīļojusi Bellapiere zīmolu, kas man ir parādijis pavisam citu pieeju ikdienas grimam un tas neprasa no rītiem daudz laika. Neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir Bellapierre birstošais minerālu pigments, tonī Nutmeg un tik sievišķīgā Bellapierre lūpu krāsa, tonī Ruby – sarkana lūpu krāsa, kas ikdienu padara kā svētkus un demonstrē labu noturību.

Attēlu rezultāti vaicājumam “bellapierre nutmeg”Attēlu rezultāti vaicājumam “bellapierre ruby”

Ādas kopšanā mans īpašais favorīts ir Antipodes Aura sejas maska ar manuka medu. Tai piemīt antiseptiskas īpašības un tā atgriež ādā dzīvīgumu un mitrumu. Parasti to uzklāju pēc treniņiem, lai ādu dziļāk attīrītu un pabarotu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “antipodes aura”

Matu kopšanai iesaku Faith in Nature intensīvo kondicionieri. Jo matus ikdienā ieveidoju ar karstumu un šis kondicionieris veic brīnumus, lai atjaunotu matus!

Attēlu rezultāti vaicājumam “faith in nature intensive lav”

Starp dabīgajiem mājas kopšanas līdzekļiem mājās vienmēr man būs Attitudes tabletes trauku mazgājamajai mašīnai ietaupa laiku un arī ūdeni. Kā arī EDL līdzeklis putekļu slaucīšanai, kas arī ietaupa laiku, jo piešķir antistatisku efektu, lai pie virsmām neķertos tik daudz putekļu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “attitude dishwasher eco pouches”Attēlu rezultāti vaicājumam “etamine dust remover”

Varbūt Tev ir kāds ieteikums kā, lai būtu vieglāk pāriet uz dabīgajiem produktiem un kurus varētu izvēlēties kā pirmos?

Kā lai saka, kas neriskē, tas nevinnē. Protams, tas nav viegls solis, jo vienmēr ir daudz dažādu jautājumu, mazliet bail, ka nebūs gaidītais rezultāts un ir grūti izmainīt ierasto rutīnu. Vispirms ieteiktu doties uz Biotēkas veikaliem un aprunāties ar pārdevējām. Pārdevējas ir ļoti zinošas un paskaidros atšķirību starp produktiem un sniegs ieteikumus! Kā arī Biotēkas veikalos cenšamies nodrošināt kosmētikas produktu paraudziņus, kurus varat izmēģināt mājās un saprast, kuri zīmolu un produkti patīk vislabāk un ir piemēroti Tev!Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *