Kas ir minerālu pigmenti un ko ar tiem iesākt?

Eksperti un dermatologi iesaka izvēlēties minerālu kosmētiku. Tā ir piemērota pat visjūtīgākajai ādai un uzlabo ādas stāvokli. Uzreiz rodas asociācija, ja jau šī kosmētika ir tik labvēlīga ādai – tā noteikti ir blāva, neizteiksmīga un nenoturīga. Vai tā tiešām ir? Šādi domāju, līdz pati nepamēģināju Bellapierre minerālu kosmētiku uz savas ādas.

pigmenti Kā iegūst minerālpigmentus?

Bellapierre piedāvā 100% dabīgus pigmentus no vizlas, kas ir hipoalerģiski – piemēroti pat visjutīgākajai ādai. Vizla ir dabīgs iezis, kuru sasmalcinot un oksidējot ar skābekli, atkarībā no oksidācijas pakāpes, iegūst dažādus toņus. Bellapiere piedāvā 105 toņus, kurus vēl arī var jaukt savā starpā, iegūstot neierobežotu skaitu nokrāsu.

Viens pigments pielietojams 7 dažādos veidos

Kā acu ēnas
Kā acu līnija
Kā skropstu tuša
Kā lūpu krāsa
Kā nagu laka
Kā vaigu sārtums un bronzeris
Kā mirdzošs pūderis ķermeņa izgaismošanai

Kā lietot?

Acu ēnas
Pigmentu uzklāj, otiņu viegli piespiežot plakstiņam. Intensīvākam efektam, pigmentu klāj vairākās kārtās un izmanto samitrinātu otu.

Acu līnija
Samitrina otu un sajauc izvēlētos krāsu pigmentus viendabīgā pastā uz rokas delnas. Uzzīmē līniju gar skropstām. Interesantākam efektam vienu līniju var veidot no dažādiem toņiem.

pigmenti3

Skropstu tuša
Caurspīdīgās skropstu tušas birstīti iemērc pigmentā un nokrāso skropstas vai tikai skropstu galus, izvēloties krāsainos pigmentus.

Lūpas
Vispirms uzklāj lūpu balzamu vai lūpu spīdumu un izmantojot otiņu vai pirkstu, viegli piespiežot uzklāj pigmentu. Dabīgam efektam pigmentu uzklāj tikai lūpu centrā.

pigmenti2

Nagi
Iemērc otiņu caurspīdīgajā nagu lakā, tad izvēlētajā krāsu pigmentā un nolako nagus. Var izmantot arī krāsainās nagu lakas, iekrāsojot tās ar pigmentiem.

pigmenti-nagi

Ķermenis
Izmantojot vēdekļa veida otiņu, uzklāj plānu kārtiņu krāsu pigmenta pleciem, rokām, dekoltē. Pigmentus var pievienot arī ķermeņa losjonam un uzklāt ķermenim, lai ziemā piešķirtu tam iedeguma efektu.

zelta-pigments zelta-pigments1

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

1 Komentārs

  1. Kā izveidot nepārspējamu grimmu ar mirdzumu? - BioBlogs.lv

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *