Mana pieredze – Herbadetox 20 dienu kūre

Jau vairākus gadus sezonu mijā izeju Herbadetox kūri. Šī kūre ir pavisam vienkārša – katru rītu pirms ēšanas izdzeru glāzi ūdens, kurai pievienota Herbadetox ampula. Un tā – 20 rītus! Nekādu lielo piepūli tas no manis neprasa, tikai jāatceras! Un pats galvenais – šis veselības dzēriens ir ļoti gards, jo sastāvs ir papildināts ar plūmju un vīnogu sulu.

Kas ir Herbadetox?

Augu komplekss, kas veidots no 12 bioloģiski audzētu augu ekstraktiem:

 • Bērzs – atbalsta organisma attīrīšanos
 • Cigoriņi – veicina aknu veselību
 • Melnais rutks un dzelkšņotais artišoks – veicina cigoriņu iedarbību
 • Fenhelis – zarnu veselībai un gremošanai
 • Citronmelisa un meža malva – veicina fenheļa iedarību
 • Ārstniecības pienene – urīndzenošas īpašības, lai izvadītu ūdeni
 • Lielā nātre – palīdz ārstniecības pienenei veikt attīrošo darbu
 • Lielais diždadzis – ādu attīrošās īpašības

Herbadetox lietot ir ļoti ērti, attaisa abas stikla ampulas puses ar pirkstiem un ielej ūdens glāzē, samaisa un izdzer!

Mana pieredze

Šī Herbadetox kūres reize man ir īpaša ar to, ka reizē ar Herbadetox kursa sākumu, izlēmu atteikties no savas rīta kafijas krūzes. Nevarētu saukt sevi par atkarīgu no kafijas, tomēr man patīk to dzert no rītiem, kā daļu no rīta rituāla. Laiku pa laikam tomēr sevi izaicinu un izlemju organismu attīrīt arī no kofeīna un parasti jūtos diezgan švaki pirmās 2 dienas – galvassāpes, nogurums, grūtības koncentrēties. Tomēr, šoreiz – ļoti ticams, ka Herbadetox dēļ, es jūtos daudz labāk kafijas ”atmešanas” posmā – ir pat enerģija! Un tas priekš manis nozīmē daudz.

Pavasaris noteikti ir vispiemērotākais laiks, lai attīrītu ķermeni. Daba mostas un mēs mostamies. Arī Ķīnas medicīna māca, ka pavasarī notiek ļoti aktīvi aknu attīrīšanās procesi, kurus mēs varam stimulēt, ēdot zaļos dārzeņus un lietojot dažādus augu valsts palīgus! Tā kā šo attīrīšanās kūri arī esmu apvienojusi kopā ar īpašu uztura plānu, varu spriest, ka šie abi komponenti kopā ļoti darbojas! Uzturs + labi augu valsts preparāti.

Katru reizi noslēdzoties Herbadetox kūrei pat ir mazliet žēl, ka tā ir beigusies, jo rītos iztrūkst garšīgais vīnogu garšas dzēriens. Jāpiemin, ka zinu arī cilvēkus, kuri šo preparātu dzer gandrīz bez apstājas. Varbūt var arī tā!

Ieteikumi Herbadetox kūres laikā

 • Vislabāko efektu var sasniegt, to dzerot tukšā dūšā un nogaidot aptuveni 15 minūtes pirms brokastošanas.
 • Herbadetox izstrādātājs iesaka organisma attīrīšanas kūres laikā uzņemt pēc iespējas vairāk šķidruma, lietot vieglu un sabalansētu uzturu, lai veicinātu sārņu izvadīšanos.

Uz veselību!

Herbadetox var iegādāties veikalu tīklā Biotēka un www.bio.lv, cena: 15,95 €


UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.


 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

2 Komentāri

 1. Lonijainspires

  Es šo produktu lietoju ziemā, kad man bija artrīta saasinājums, ļoti daudz medikamentu un organisms bija novājināts,
  izdzēru kursu Hebadetox un jutu, ka organisms izvada visas šļakvielas un uz mēneša beigām es jau jutos labāk. Tagad atkal klāt ir rudens un autoimūnās saslimšanas par sevi liek manīt, tāpēc pirms vēl ir sācies saasinājums atkal iziešu šo kursu.

  1. Ilva BekmaneIlva Bekmane (Raksta autors)

   Paldies Tev par komentāru! Sezonu mija noteikti ir labs laiks, kad iziet Herbadetox kursu un uzņemt pavairāk vērtīgo vitamīnu 🙂

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *