Par dezodorantiem | Efektīvākie dabīgie dezodoranti – video

Kādēļ izvēlēties dabīgos dezodorantus? Ko nozīmē svīšana? Kādēļ rodas nepatīkams aromāts un kā to novērst? Un no kādām sastāvdaļām būtu jāizvairās dezodorantu sastāvā.   Par to šajā video! Un arī 4 dabīgie dezodoranti, kurus iesaku pamēģināt! Vairāk informācijas par dezodorantiem arī blogā rakstā šeit.

Video pieminētie produkti

Faith in Nature alauna akmens
Urtekram kristālu dezodorants
Coslys dezodorants ar savvaļas ziediem

Coslys dezodoranta atjaunošanas iepakojums
Coslys dezodorants ar citrusu
Florame izsmidzināms dezodorants ar lavanduIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

3 Komentāri

 1. Linda

  Kā ir ar paštaisītajiem dezodorantiem? Nesen uzgāju recepti, kuras sastāvdaļās ir šī sviests, kartupeļu ciete, dzeramā soda un aromātam ēteriskās eļļas pēc izvēles. Izmēģināju- strādā labi, bet vai kas tāds ir piemērots un nekaitē tieši padušu ādai?

  1. Ilva BekmaneIlva Bekmane (Raksta autors)

   paldies, Linda, par komentāru! Neesmu nekad pati mēģinājusi pagatavot dezodorantu. Esmu vienīgi dzirdējusi dažu ārzemju blogeru pieredzi, ka paštaisīti dezodoranti mēdz smērēt drēbes, atstāt nosēdumus. Dažkārt esot arī problēmas ar sodu, kas varot kairināt paduses.
   Tā kā pieļauju, ka ir jātestē pēc savām sajūtām 🙂 Ja viss patīk, strādā un netraucē – kādēļ gan ne!

 2. 9 produkti, ar kuriem uzsāku pāreju uz dabīgāku dzīvesveidu - BioBlogs.lv

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *