Pirmais vlogs #1 – Mazliet par mani, uzturu un skaistumu – video

Esmu ļoti priecīga, jo ir pienāci brīdis iepazīties ar jums visiem video formātā! Jau ļoti ilgu laiku ņēmos un saņēmos, lai uzņemtu kādu video un parunātu tā, aci pret aci 😊 Iepazīšanās video stāstu mazliet par sevi, saviem meklējumiem un mēģinājumiem, kā arī parādu vienkāršu un ātru ikdienas grimu, kā arī veselīgas zupas recepti. Ceru, ka jums būs interesanta skatīšanās.

Video pieminētie produkti:

Grimam izmantotie dabīgās kosmētikas produkti

Sejai

Acīm

Lūpām

Dārzeņu zupas recepte

Kas nepieciešams?

Kas jādara?

  1. Katlā uzkarsē kokosriekstu eļļu, apcep sīpolu un seleriju. Pievieno burkānus, kartupeļus, izmērcētas sārtās lēcas, buljona kubiņus, tomātu mērci, karija koka lapas, paprikas pulveri un ūdeni. Samaisa visu un pavāra aptuveni 15 minūte.
  2. Pievieno cukini un sāli. Vāra vēl 15 minūtes. Pašās beigās pievieno sojas mērci un jau novārītus savvaļas rīsus (tos arī var atsevišķi pievienot zupas šķīvī, cik ir vēlēšanās).

 

Paldies, ka skatījies!

Priecāšos par atsauksmēm!

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

1 Komentārs

  1. Vlogs #2 - weekends, bio iepirkumi, kā pagatavot tapioku jeb manioku - video - BioBlogs.lv

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *