Pirmais vlogs #1 – Mazliet par mani, uzturu un skaistumu – video

Esmu ļoti priecīga, jo ir pienāci brīdis iepazīties ar jums visiem video formātā! Jau ļoti ilgu laiku ņēmos un saņēmos, lai uzņemtu kādu video un parunātu tā, aci pret aci 😊 Iepazīšanās video stāstu mazliet par sevi, saviem meklējumiem un mēģinājumiem, kā arī parādu vienkāršu un ātru ikdienas grimu, kā arī veselīgas zupas recepti. Ceru, ka jums būs interesanta skatīšanās.

Video pieminētie produkti:

Grimam izmantotie dabīgās kosmētikas produkti

Sejai

Acīm

Lūpām

Dārzeņu zupas recepte

Kas nepieciešams?

Kas jādara?

 1. Katlā uzkarsē kokosriekstu eļļu, apcep sīpolu un seleriju. Pievieno burkānus, kartupeļus, izmērcētas sārtās lēcas, buljona kubiņus, tomātu mērci, karija koka lapas, paprikas pulveri un ūdeni. Samaisa visu un pavāra aptuveni 15 minūte.
 2. Pievieno cukini un sāli. Vāra vēl 15 minūtes. Pašās beigās pievieno sojas mērci un jau novārītus savvaļas rīsus (tos arī var atsevišķi pievienot zupas šķīvī, cik ir vēlēšanās).

 

Paldies, ka skatījies!

Priecāšos par atsauksmēm!

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

3 Komentāri

 1. Vlogs #2 - weekends, bio iepirkumi, kā pagatavot tapioku jeb manioku - video - BioBlogs.lv

 2. Olga

  Ilva, prieks, ka Tu tomēr nonāci pie idejas dalīties ar savu dzīves un domāšanas veidu! Paldies! Kādreiz man ( sakarā ar darba komandējumu ) bija gods komunicēt ar vienu bio-zemnieku no Indijas un viņš stāstīja, ka patiešām labāk šeit un tagad samaksāt vairāk par veselīgāko un “zaļāko” bio produktu, nekā vēlāk maksāt vēl jo vairāk par medikamentiem, ārstējot pazaudēto veselību. Man ir jautājums, kur Tu iegādājies augļus/dārzeņus/ogas? Internetā vai klātienē kādā tirdziņā? Vari, lūdzu, pašerot savas vietiņas? 🙂 Kā arī papildjautājums, kādus aktīvākus atpūtas pasākumus Tu izvēlies? Zinu, ka ārvalstīs tas ir hickings, bet mūsmājās? Piemēram, man ļoti patīk skriešana vasaras sezonā ( btw, vai tu piedalījies šogad Lattelecom maratonā/pusmaratonā?) un visādas ūdens relaksācijas varianti, piemēram, visādas jaunas vietas un idejas arī ar nakstmītnēm parasti meklēju pie https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/udens-relaksacijas-centri Kādas ir Tavas adreses/vietas/linki, kur parasti meklē līdzīgus piedāvājumus vai iedvesmas idejas?

  Atbildēt
  1. Ilva BekmaneIlva Bekmane (Raksta autors)

   Šobrīd pati dzīvoju Spānijā un svaigo produkciju arī iegādājos te. Bet Latvijā esmu dzirdējusi daudz labas atsauksmes par Tiešo pirkšanu!
   Hm.. par Latviju un aktīvo atpūtu 🙂 domāju, ka daudz kas interesants notiek. Daudzi cilvēki dodas pārgājienos, vasarā ir dažādas nometnes – sporta, jogas, meditācijas. Ir dažādi festivāli – tikko bija Helsus festivāls. Ir dažādi interesanti iknedēļas hobiju varianti. Latijā noteikti fantastiski ir pirts rituāli – par ko uzrakstīšu drīz arī blogā!
   Nu tā apmēram 🙂 katrā vietā var atrast savu fantastiku.

   Atbildēt

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *