Saldā kartupeļa tostermaizes + video

Lieliska recepte visiem, kuri vēlas samazināt maizes un graudaugu patēriņu, vai arī vienkārši vēlas kādu interesantu ideju brokastu ēdienam vai uzkodai! Ļoti ātri un ērti. Gatavās tostermaizes var uzglabāt ledusskapī un pirms ēšanas ielikt uz pāris minūtēm tosterī un pa virsu likt, ko vien vēlies – sāļu vai saldu!

Ielūkojies manā pirmajā amatieru video un zem tā atrodi arī rakstisku recepti!

   Kas nepieciešams?

  • 2 vidēji saldie kartupeļi

Idejas toppingiem

Kas jādara?

  1. Nomazgā saldo kartupeli un gareniski sagriez plānās šķēlītēs (aptuveni 0,8- 1 cm biezumā).
  2. Kārto šķelītes uz cepamās plātnes un liec sakarsētā krāsnī uz 200C 18-20 min. Cepšanās laika vidū tās apgriežot uz otru pusi. Ja šķēlītes griezīsi plānākas – tās būs gatavas ātrāk. Tā kā izslēdz krāsni ātrāk, ja jūti piedeguma smaržu.
  3. Gatavās šķēles atdzesē un liec ledusskapī uzglabāties, līdz vēlēsies pagatavot tostermaizes.

Kad esi nobriedis tostermaizei – liec saldā kartupeļe šķēles tosterī 2-3 min. un kārto tām pa virsu visu, ko Tev kārojas. Man ļoti garšo avokado un Allos Toskana dārzeņu krēms, kāda šķēle bio tomāta un bagātīga sauja koriandra! Bet tās lieliskas arī, ja papildinātas ar kādu saldo krēmu un banāna ripiņām.

 

*Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā Biotēka un internetveikalā www.bio.lv

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *