Sejas ādas kopšanas produkti minimālistiem

Kā būtu, ja acu kosmētikas noņēmēju, skrubi, sejas masku, sejas toniku.. varētu nomainīt tikai pret vienu dabīgās kosmētikas produktu? Šoreiz rakstā par produktiem, kuri prot multi-taskingu, jeb – darīt vairākas lietas reizē.

Tie noder arī tiem, kuri sirdī nav minimālisti. It īpaši brīžos, kad tiek krāmēta ceļa soma vai tiek nakšņots ārpus mājām – nu negribas taču ņemt veselu koferi ar ādas kopšanas artilēriju.  Šoreiz rakstā par šādiem 2 produktiem, kuri var atvieglot ne vien kosmētikas plauktu, bet arī ieekonomēt laiku – jo Tev ir viss uzreiz! Lasi tālāk par maniem ieteikumiem un iespaidiem!

Logona 3 in 1 attīrošs līdzeklis ikdienas lietošanai ar alveju un damaskas rozi. Ko tas prot?

  • Noņemt acu kosmētiku
  • Tonizēt
  • Attīrīt

Sante 5 in 1 attīrošs līdzeklis – maska ar māliem un bio čia sēklu eļļu. Ko tas prot?

  • Attīrīt
  • Veikt pīlingu
  • Mitrināt
  • Matēt
  • Uzlabot sejas ādas toni

Maigai un delikātai sejas ādas attīrīšanai

Galvenā atšķirība starp šiem produktiem ir tāda, ka Logona 3 in 1 līdzeklis ir piemērots ikdienas lietošanai un acu kosmētikas noņemšanai un ir ļoti maigs.  Pirmais krēmveida kosmētikas noņemšanas līdzeklis, kas man nekož acīs! Tātad, vairs nav nepieciešams atsevišķi noņemt acu kosmētiku un ar lielām bailēm lūkot, lai sejas mazgāšanas produkts neiekļūtu acīs.

Tas ir pavisam delikāts pret sejas ādu un nerada liekus kairinājumus. Jāpiebilst, ka tā tekstūra ir pavisam maigi krēmīga un tā patīkami smaržo pēc svaiguma un alvejas. Pēc produkta lietošanas nav sausuma sajūtas.

Lai arī esmu arī micelārā ūdens cienītāja – šis krēmveida kosmētikas noņemšanas produkts ir parocīgāks, jo nav nepieciešamas kosmētikas noņemšanas vates plāksnītes – tātad, arī mazāk atkritumu!

Cena: 8,90 €, Biotēka

Ja nepieciešams enerģijas lādiņš sejas ādai

Atšķirībā no augšupminētā multi-tasking produkta, Sante 5 in1 līdzeklis ir paredzēts lietošanai 1-2x nedēļā.  To var lietot divejādi – ar apļveida kustībām uzklāt uz sejas ādas kā skrubi un uzreiz noskalot, vai arī noturēt kā sejas masku aptuveni 20 minūtes. Tātad, lieto tā, kā nosaka Tavi laika resursi!

Mentolīga, atsvaidzinoša, bet vienlaikus arī  maiga sajūta! Pēc šī līdzekļa jūtos uzreiz pamodusies un moža. Šī svaigā sajūta un smarža ir mazliet atkarību raisoša, jo ir vēlēšanās līdzekli lietot vairāk nekā 2x nedēļā.

Cena: 7,95 €, Biotēka

Un kāda ir Tava pieredze ar produktiem, kas apvieno vairākus produktus vienā?

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *