Testēju Dr.Hauschka jaunās kolekcijas lūpu krāsas

Šopavasar dabīgās holistiskās kosmētikas zīmols Dr.Hauschka iepazīstina ar jaunu kosmētikas līniju, kurā ir 81(!) jauni produkti! Dr. Hauschka savā jaunajā kosmētikas līnijā apvieno ādas kopšanu ar krāsām, lai mēs, mīļās dāmas, varētu izcelt savu dabīgo skaistumu, reizē arī rūpējoties par ādu un uzlabojot tās stāvokli!

Jau zīmola pirmssākumos, tieši 50 gadus atpakaļ, līdzdibinātājas Elizabetes Zigmundes neatņemams un svarīgs sievišķīguma elements bija sarkanā lūpu krāsa! Šo gadu laikā Dr.Hauschka ir pilnveidojusi savu lūpu krāsu formulas, radot tās vēl izteiksmīgākas un ārstniecības augu ekstraktiem bagātīgākas!

Elizabetes sievišķīguma iedvesmota, vēlējos izmēģināt tieši lūpu produktus no Dr.Hauschka. Kolekcijā ir 37 jauni lūpu produkti – kontūrzīmuļi, lūpu krāsas, caurspīdīgas lūpu krāsas un lūpu spīdumi.  No šī klāsta, izvēlējos izmēģināt caurspīdīgu (!) lūpu kontūrzīmuli un divus universālus lūpu krāsu toņus – sarkano (dahlia, nr.10) un plūmju (orpine nr.07). Par manām domām lasi tālāk!

Lūpu krāsas

Šos divus toņus – sarkano (dahlia, nr.10) un plūmju (orpine nr.07), dēvēju par universāliem, jo tie, manuprāt, piestāv visiem ādas toņiem – gan ļoti gaišai ādai, gan arī iedegušai ādai. Toņi piestāv arī ikdienai – lai arī intensīvi, tie ir skaisti un izbalansēti! Par to pārliecinājos, kad testēju šīs lūpu krāsas un nebiju izmantojusi uz sejas jebkādus citus kosmētikas produktus, bet saņēmu no drauga komplimentus par skaisto make-up! Bingo – ar minimālu piepūli vēlamais rezultāts 🙂

Lūpu krāsu sastāvā ir minerālpigmenti un ārstniecības augu ekstrakti – rožu ziedlapiņu ekstrakts, mandeļu un aprikožu eļļa, kā arī karnauba vasks. Mans lielākais prieks par šīm lūpu krāsām ir tas, ka tās nekairina un nesausina lūpas, bet nodrošina ļoti intensīvu un skaistu toni, ar nelielu spīdumu! Līdzšinējā pieredzē intensīvi un noturīgi lūpu produkti vienmēr ir sausinājuši manas lūpas un radījuši diskomfortu, tādēļ bieži vien skaista lūpu toņa vietā esmu izvēlējusies lūpu balzamu – bet vairs nē, pateicoties Dr.Haushcka!

Neuzkrītošākām efektam šo lūpu krāsu var izmantot arī kā tinted lūpu toni, vispirms uzklājot lūpu balzāmu, tad pašā lūpu centrā, nedaudz lūpu krāsas un tad viegli izpludinot ar pirkstu vai otiņu.

Caurspīdīgs lūpu kontūrzīmulis

Veido neredzamu formu, kas neļauj izsmērēties vai izplūst lūpu krāsai. Tā sastāvā ir ārstniecības augu ekstrakti – burvju lazda, šī sviests, hohoba eļļa un rožu vasks.

Esmu sajūsmā! Mēģinot šo zīmuli, tandēmā ar lūpu krāsu, novēroju to, ka, ja lūpu zīmuli uzklāju uz visām lūpām, nevis tikai gar lūpu kontūru, tas aizpilda un izlīdzina mazās lūpu rieviņas, padarot lūpu krāsas klājumu pilnīgāku un zīdaināku. Turklāt lūpu krāsas noturība ar šo zīmuli dubultojās! Zemāk bildē salīdzinu sarkanās lūpu krāsas klājumu bez un ar caurspīdīgo kontūrzīmuli -tas ir acīmredzami aizpildījis mazās ādas rieviņas.

Vairāk par Dr. Hauschka dekoratīvo kosmētiku un knifiņiem tās izmantošanā, skati šeit.

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_Il

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *