Tests: salīdzinu skropstu tušas – Sante, MAC, Helen Rubinstein

Daudziem ir izveidojies priekštats, ka dabīgā dekoratīvā kosmētika ir neizteiksmīga, nav noturīga un nespēj konkurēt ar selektīvo un profesionālo kosmētiku. Nu, ko, pārbaudīsim? Šoreiz veicu testu, salīdzinot MAC un Helen Rubinstein skropstu tušas ar dabīgajām Sante skropstu tušām.

Sante ir NATRUE sertificēta dabīgā kosmētika. Nav testēta uz dzīvniekiem un ir vegāniska. Produkti nesatur spēcīgas smaržvielas un ir piemērota dažādām vajadzībām, piemēram, – kontaktlēcu nēsātājiem, jutīgām acīm, jutīgai ādai, utml. Kā arī jāpiemin, ka dekoratīvā kosmētika ir bagātināta arī ar dažādiem augu ekstraktiem un eļļām, lai vienlaikus būtu arī kopjoša.    

Tests

Testu veicu sekojoši: uz vienas acs lietoju dizainera zīmola skropstu tušu un uz otras acs dabīgo skropstu tušu. Vērtēju ne vien tās efektu, bet arī noturību dienas laikā.

MAC False Lashes Extreme Black 25€ vs. SANTE Sensitive skropstu tuša 4,50€

Uz kreisās acs skropstām ir uzkrāsota MAC False Lashes Extreme Black tuša 2 kārtās. Ja ieskatās, tad var redzēt, ka tā klājas nevienmērīgi un salipina skropstas. Tomēr + ir tāds, ka tā veido tumšākas un biezākas skropstas.

Uz labās acs skropstām ir uzkrāsota SANTE Sensitive skropstu tuša 2 kārtās. Tā ir īpaši izstrādāta jutīgām acīm, kā arī bagātināta ar mandeļu eļļu, lai veicinātu skropstu augšanu. Tas, ka tā ir tik dabīga, man sākotnēji lika apšaubīt tās efektīvumu, bet kļūdījos! Esmu sajūsmā – tā skaisti atdala un pagarina skropstas, kā arī dienas laikā nodemonstrē fantastisku noturību.

Rezultāts: Tā kā neesmu salipušu skropstu fane, tad noteikti mans favorīts ir Sante Sensitive skropstu tuša. Un ja vēl ņem vērā tās cenu – tikai 4,50€. Tā sniedz tieši to, ko es vēlos – pagarinātas un atdalītas skropstas, turklāt arī dramatiskuma efektu vari koriģēt pati – uzklājot to 1 vai 3 kārtās.

HR – Lash Queen Mystic Black 24€ vs. SANTE BIG Catwalk Lashes 7,20€

Uz kreisās acs skropstām ir uzkrāsota HR Lash Queen skropstu tuša 2 kārtās. Tai ir vismazākā birstīte no visām citām testā pieminētajām skroptu tušām, kas varētu būt pluss ļoti smalku skropstu īpašniecēm. Bet – uz šīs nelielās birstītes parasti nonāk ļoti liels tušas daudzums, kas uz skropstām klājas nevienmērīgi un salipina tās. Jāpiemin, ka šī tuša slikti padodas klāšanai vairākās kārtās.

Uz labās acs skropstām ir uzkrāsota SANTE BIG Catwalk Lashes skropstu tuša 2 kārtās. Arī šī skropstu tuša ir bagātināta ar mandeļu eļļu, lai koptu skropstas. Šai tušai ir īpaša 180 grādu birstīte. Man šķiet, ka tieši pateicoties šai birstītei, tiek iegūts izteiktāks skropstu efekts, jo formula šķiet ļoti līdzīga Sante Sensitive skropstu tušai. Man patīk!

Rezultāts: Manās acīs uzvaru atkal iegūst dabīgā skropstu tuša! Dabīgās skropstu tušas tiešām ļoti labi padodas klāšanai kārtās, pat vairāk kā 3 un nesalipina skropstas. Abas SANTE skropstu tušas šķiet veidotas pēc ļoti līdzīga sastāva, bet būtiskākā atšķirība ir tušas otiņa. Sante Catwalk Lashes tušas otiņa ir veidota, lai skropstas padarītu gan garākas, gan biezākas – tas strādā! Un noturība – i d e ā l a!

Šajā testā dabīgā kosmētika viennozīmīgi ir uzvarējusi un iekarojusi manu sirdi! Kurus dekoratīvās kosmētikas produktus vēlies, lai testēju tālāk?Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *