Veselīgās kokosriekstu trifeles no 3 sastāvdaļām

Ļoti ātri pagatavojams un atvēsinošs našķis. Dabīgi salds un veselīgs. Sastāvā vien 3 pamata sastāvdaļas, bez rafinētā cukura vai nevajadzīgām piedevām. Galvenajā lomā kokosrieksti – it īpaši kokosriekstu sviests. Kas tiek iegūts no kokosriekstu mīkstuma, to samaļot un iegūstot Rafaello saldumam līdzīgu krēmu, kurš fantastiski iederas visdažādākajos desertos.

Man vēl ir īpašs šīs trifeles ēšanas paņēmiens – sagriežot augļus, pievienojot jogurtu un pāri pārkaisot dažādus superfoodus un sadrupinot šo trifeli.

  Kas nepieciešams?

Pēc nepieciešamības var pievienot mazliet Isola Bio kokosriekstu krēma

Kas jādara?

Visas sastāvdaļas liek blenderī un blendē līdz viendabīgai konsistencei. Ja konsistenci vēlies šķidrāku – pievieno mazliet kokosriekstu krēma. Veļ bumbiņās un liek ledusskapī sastingt.Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *