Salīdzinu 9 Antipodes dabīgo lūpu krāsu toņus

Pēdējā pusgada laikā esmu iecienījusi Antipodes dabīgās lūpu krāsas, secinot, ka šī sajūsma par kvalitatīvu produktu vien pieaug. Esmu izmēģināju jau deviņus šo lūpu krāsu toņus. Viennozīmīgi varu secināt, ka katrs tonis un sastāvdaļas ir ārkārtīgi pārdomātas. Ikviens no šiem toņiem rada iespēju izcelt savu skaistumu un akcentēt to, nevis nomākt uzmanību no Tevis pašas. Man ir sajūta, ka šie toņi palīdz pievērst uzmanību mūsu personībai un sievišķībai. Liels pluss, protams, arī ir lieliskais lūpu krāsu sastāvs. Ražotājs uz katra lūpu krāsas iepakojuma ir pievienojis sloganu ”Es esmu tik veselīga, ka Tu gandrīz vai varētu mani apēst”. Tātad, par visu pēc kārtas.

Cik zvaigznes dodu?

Intensitāte: Sajaucot Antipodes lūpu krāsu uz lūpām ar lūpu balzāmu iegūstam pavisam vieglu toni. Ja uzklāsi uz sausām lūpām 1-2 kārtās – iegūsi intensīvu un gaumīgu pilnīgi sedzošu toni. Vērtēju kā 5 no 5.

Noturība: Liels, liels pluss, ka šīs lūpu krāsas ļoti simpātiski ”noēdas”, neatstājot sausus pleķīšus vai graudainu kontūru. Tonis pagaist ļoti vienmērīgi un skaisti, noturoties lielāko dienas daļu! Noturība, protams nav tāda pati kā kissproof tipa lūpu krēmiem, tomēr tas arī nav nepieciešams. Dodu 5 no 5.

Kvalitāte pret cenu: Katra lūpu krāsa maksā 23,95 €, kas manuprāt ir ļoti labs ieguldījums, ja jau ilgu laiku vēlies savu ”liktenīgo” lūpu krāsu. Ja neesi pārliecināta, iesaku paviesoties kādā no Biotēkas veikaliem, lai notestētu šos toņus uz savas ādas. Tās pieejamas 4 Biotēka veikalos – Spice Home, Barona 24/26, Riga Plaza un Mežciema Sky. Kā arī e-veikalā www.bio.lv. Cenu vērtēju 4 no 5.

Sastāvdaļas: Rīcineļļa, kaprilskābe no kokosriekstiem, antebakteriālais candelilla, bagātīgais bišu un no palmas iegūtais karnauba vasks, avokado eļļa, naktssveces eļļa, argana eļļa, šī sviests, hohoba eļļa, Vitamīns E, sojas eļļa un minerāli, kas piešķir toni. Sastāvu vērtēju 5 no 5.

Toņi

Antipodes® South Pacific Coral. Visrozīgākais no visiem toņiem, tomēr ļoti gaumīgs un piemērots arī ikdienai. Sedzošs. Manuprāt, vislabāk piestāv siltam ādas apakštonim.

Antipodes® Remarkably Red. Viens no maniem mīļākajiem sarkanajiem toņiem, kas man atgādina sulīgas ogas. Radīts perfektā krāsu proporcijā, lai sarkanais tonis skaisti iederētos arī ikdienai. Nav pārāk šokējošs. Šo toni arī ļoti skaisti var uzklāt uz vaigiem, izmantojot pirkstu galus.

Antipodes® Queenstown Hot Chocolat. Silti brūnīgs un izteiksmīgs miesas krāsas tonis. Vairāk piestāvēs tām, kurām ir silts ādas apakštonis. Ieteiktu pamēģināt šo toni rudmatēm un brunetēm!

Antipodes® Piha Beach Tangerine. Viskošākais no toņiem – silti sarkanīgi oranžīgs – mandarīnu krāsā. Vasarā saņēmu daudz komplimentus, valkājot šo lūpu krāsu kopā ar viegli iesauļotu ādas toni. Lai arī tas ir izteiksmīgs un spilgts – tomēr uzskatu, ka tas vienlīdz ar visiem citiem Antipodes lūpu krāsu toņiem nav pārsātināts vai šokējošs, atņemot uzmanību no tā ko mēs runājam 🙂

Antipodes® Oriental Bay Plum. Manuprāt lielisks tonis mums ziemeļniecēm!  Vistumšākais no toņiem, kura sedzamību var viegli variēt. Uzklāts uz sausām lūpām 2 kārtās, tad šis tonis ir lielisks vakara iziešanai. Sajaukts ar lūpu balzāmu – ietonē lūpas ar maigu ogu pieskaņu jebkurā dienas laikā. Ja jau sen vēlies mazliet uzdrošināties ar lūpu krāsu – šis būs īstais tonis.

Antipodes® Golden Bay Nectar. Visgaišākais un maigākais miesas krāsas tonis. Tā krāsa variēs no tā, kāds ir Tavs dabīgais lūpu tonis! Tā kā mans dabīgais lūpu tonis ir ļoti gaišs, arī šis lūpu krāsas tonis uz manām lūpām izskatās pavisam gaiši. Piešķir lūpām vieglu siltumu, jo atbilstoši nosaukumam – šī lūpu krāsa ir kā zeltains nektārs.

Antipodes® Forest Berry Red. Pats pirmais tonis, ar kuru pirms vairākiem mēnešiem iepazinos. Šis tonis kļuva par manu iecienītāko ikdienai. Esmu arī novērojusi, ka tieši šī toņa lūpu krāsa šķiet mazliet mitrinošāka par citām, iespējam tajā ir vairāk barojošās eļļas proporcijā pret minerālu pigmentiem. Ja šo lūpu krāsu uzklāj viegli vienā kārtā, tad tā atgādina ”tinted’‘ lūpu balzāmu. Domāju, ka tas piestāvēs ļoti daudziem ādas toņiem, par cik to labprāt lietoju, gan saulainajā vasarā, gan arī šobrīd – rudens periodā, kad āda ir kļuvusi pavisam gaiša.

Antipodes® Dusky Sound Pink. Šis tonis ir ”uz viena viļņa” ar manu dabīgo lūpu nokrāsu, padarot lūpas viegli piesārtušas un pilnīgākas. Labs tonis, ja vēlies dabīgāku iespaidu!

Antipodes® Boom Rock Bronze . Diezgan līdzīgs tonis Queenstown Hot Chocolat, bet mazliet neitrālāks ar vēsāku nokrāsu! Kas manuprāt man piestāv labāk. Man ir sajūta, ka šis tonis piestāv ļoti daudzām un ir fantastisks vēlai rudens sezonai – arī savai mammai to ieteicu un viņa nav vīlusies.

Kurš ir Tavs mīļākais Antipodes lūpu krāsu tonis?Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

1 Komentārs

  1. KONKURSS: Laimē Antipodes, John Masters Organics un Bellapierre produktus 170€ vērtībā - BioBlogs.lv

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *