Atsauksme: Antipodes Joyous nakts serums

Šo produktu noskatīju jau kopš Antipodes ienākšanas Latvijā. Antipodes Joyous tiek pozicionēts kā viens no advancētākajiem šī dabīgā zīmola produktiem, jo tas ir ne vien zinātniski pētīts (ar lieliskiem rezultātiem), bet arī satur veselu dabīgo vielu buķeti – Himalaju godži ogas, kas satur 19 aminoskābes, aveņu un Jaunzēlandes upeņu sēklu eļļas, kas satur neaizvietojamās taukskābes un atjauno ādas šūnas. Efektu pamanīju jau pēc pirmās reizes.

Par pētījumu

Zinātniski pierādīts, ka šis produkts uzlabo elastīna izstrādi cilvēka fibroblasta šūnās pat par 60.5%. Elastīns ir ļoti elastīgs proteīns saistaudu šūnās, kas palīdz organisma audiem atgūt savu formu pēc izstiepšanās vai saraukšanās.
Antipodes pētījumi tiek veikti neatkarīgā laboratorijā, izmantojot cilvēka fibroblasta šūnas in-vitro. In-vitro nozīmē to, ka šūnas tiek pētītas laboratorijas apstākļos.
Man ļoti saistošs šķiet fakts, ka Antipodes produkti stimulē ādas dabisko reakciju un darbību, aicinot tā šūnām darboties pašām, kas nozīmē to, ka tās nekļūst kūtras.

Piemērotība ādas tipam

Ražotājs norāda, ka serums ir piemērots normālai, sausai un nobriedušai ādai. Jāsaka, ka man pašai ir kombinēts ādas tips, kas mainās atkarībā no gadalaikiem un šajā rudens sezonā esmu tiešām sajūsmā. Šis serums pēc sastāva ir ļoti bagātīgs un barojošs, kas acīmredzami arī to dara. Āda jau pēc pirmās lietošanas reizes kļuva daudz dzīvīgāka un gluži kā viegli samitrināta no iekšpuses, jo uz ādas ārpuses nepaliek taukaini pleķīši un pārlieku izteikts taukains spīdums.

Smarža un konsistence

Antipodes norāda, ka produkta aromāts ir nācis no tīra auga: savvaļas upenes. Jāsaka, ka pašos pirmsākumos mani šī smarža mulsināja, kaut arī daudzi apgalvoja, ka produkta aromāts atgādina ogas. Interesanti, ka pēc kāda laika šī smarža mani sāka apmierināt aizvien vairāk un pieradu pie tās, tagad jau tā šķiet neitrāla. Domāju, ka tas pateicoties smaržas dabīgumam. Pie dabīgām smaržām mēs pierodam un adaptējamies.
Ražotājs apgalvo, ka šis ir serums, bet es teiktu, ka šo varētu dēvēt arī par eļļu, kas uzsūcas ādā. Tādēļ šis ir teicams veids tām, kuras vēlas pamēģināt skaistumkopšanā lietot eļļas, bet vēl mazliet šaubās, jo nereti tīras eļļas mēdz būt ļoti taukainas un pavisam neiesūcas. Šis serums turpretī ir apvienojis tādas eļļas, kuru molekulas ir ļoti smalkas, pat graciozas un tās dara savu darbu, netraucējot ādai 🙂

Lietošana un efekts

Serumu naktī uzklāj uz attīrītas sejas ādas un dekoltē zonā. Ja ir nepieciešamība, tad var tam pa virsu uzklāt mitrinošu krēmu. Manam kombinētajam ādas tipam šobrīd vēl neprasās papildus mitrinošais krēms, bet pieļauju, ka skarbākos laika apstākļos tā būs laba kombinācija.
Lai arī šis ir nakts serums, man patīk to lietot arī dienas laikā aptuveni 2-3 reizes nedēļā, vadoties pēc sajūtām.
Seruma efektu tiešām pamanīju jau pēc pirmās nakts, jo pamostoties āda bija starojošāka. Pirms gadiem, kad vēl nebiju pievērsusies dabīgajai kosmētikai, šādu pašu efektu pamanīju pēc Beauty Pacifique seruma (kas ir dārgāks par Antipodes serumu). Angliski šo efektu dēvē par ”plump skin”, kas izpaužas manā gadījumā tā, ka ir sajūta, ka ādas mazie negludumiņi un rieviņas kļūst izlīdzinātas, gluži kā mitrinātas no iekšpuses.

Vai es pirktu šo produktu atkārtoti?

Jā, viennozīmīgi. Pēc pierašanas pie šī produkta aromāta man vairs nav šķēršļu 🙂 Tagad esmu atbraukusi ciemos uz Latviju un kravājot koferi paņēmu vien dažus sejas kopšanas produktus un viens no tiem ir šis serums. Jāsaka, ka ar šo serumu arī es laimīgi varu nodzīvot visas 3 nedēļas, bez nepieciešamības pēc daudziem citiem ādas kopšanas produktiem. Vēl jāpiemin, ka produktam ir otrreiz pārstrādājams stikla iepakojums un ļoti galanta stikla pipete, kas vienmēr mani aizved tādās interesantās sajūtās, atgādinot, ka skaistuma rituāls ir tik sievišķīgs sajūtu brīdis. Nu ir tas svarīgi man. Pat skaņa, kurā nošķind stikla pipetīte, viegli pieskaroties pie pudelītes malas! Skaisti 🙂

Cena: 55,90€ /30ml, veikalu tīkls Biotēka, www.bio.lvIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

3 Komentāri

  1. Biobloga iemīļots: Novembris - BioBlogs.lv

  2. KONKURSS: Laimē Antipodes, John Masters Organics un Bellapierre produktus 170€ vērtībā - BioBlogs.lv

  3. Kas ir serums? Kā piemeklēt sev piemērotāko serumu? - BioBlogs.lv

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *