Augusta/Septembra favorīti

Rudens sākums vienmēr man ir bijis pārmaiņu laiks, jaunu domu, darbu un pārdomu laiks. Laiks sevi vairāk sasildīt, iedvesmot un uzmundrināt. Šoreiz iepazīstinu jūs ar dažiem pēdējā laika favorīt produktiem, kas dzīvei piešķir mazliet krāsas. Fonā klausos Hans Zimmer – Time un ļaujos sapņot līdz ar darbiem. Rakstā dažādi skaistuma produkti un mājas kopšanas un noskaņas radīšanas produkti.

Saulessveces dabīgā svece ar liepziedu eļļu

Sveces piešķir to īpašo noskaņojumu, gaismu, siltumu. Siltums, kas piepilda mūsu mājokli. Ciemojoties Latvijā, iegādājos šo sveci no dabīgās rapšu eļļas (bez parafīna). Smaržo kā pasakā. Un iesmaržina istabu pat neaizdedzināta. Parafīnu labprāt neizvēlos tādēļ, ka  tas tiek iegūts no jēlnaftas kopā ar krāsvielām, mākslīgajām smaržvielām un degot šīs vielas izplatās telpā. Saulessveces sveci iegādājos Krastmalas tirdziņā. Uz sveces ir norādīts, ka vairāk informācijas www.saulessveces.lv

Khadi ”Orange” mālu-augu maska kombinētai ādai

Dziļi attīroša Ājurvēdiska sejas maska, kuru var lietot arī ķermenim. Galvenā maskas sastāvdaļa ir attīrošie māli, apelsīnu miziņa, kas novērš pietūkumu, apelsīnu eļļa, kas stimulē ādas atjaunošanos un tulsi jeb svētais baziliks, kas spēcina ādu. Masku lietoju tā, ka turpat maskas vāciņā ieberu sauso pulveri, kuru sajaucu ar nelielo daudzuma ūdens, samaisu un ar otiņu izlīdzinu uz visas sejas. Noturu aptuveni 20 minūtes – līdz tā sacietē, noskalojot ar siltu ūdeni.

Dr. Hauschka jaunā kolekcija ”Deep Infinity”

Mirdzoša tirkīza noskaņa. No jaunās ”Deep Infinity” kolekcijas esmu iepazīstinājusi savu skatienu ar Dr. Hauschka tirkīza krāsas skropstu tušu, kuru lietoju, uzklājot pa virsu melnai skropstu tušai. Skropstu tonis kļūst niansēts un gaumīgs, jo ir pamanāms atsevišķos apgaismojumos un leņķos. Otrs produkts, kurš mani ir sajūsminājis, ir lūpu krāsa/ zīmulis krēmkrāsas rožu tonī, kas piestāv visām. Ļoti parocīgs lietošanai, jo ar zīmuļa galu ļoti precīzi var iezīmēt lūpu kontūru un aizpildīt to uz visām lūpām. Noturība arī ir laba un nesausinoša.

Antipodes sejas toniks Ananda

Šis toniks man ir kalpojusi kā balansējoša aromterapija jau visu pagājušo vasaru. Tā sastāvā ir 15000 gadu senais Watwera artēziskais ūdens, kas papildināts ar aveņu sēklu ekstraktu, alveju un Damaskas rozes eļļu. Ādas kopšana un aromterapeitiska smarža vienā produktā. Izmidzinu to vairākas reizes dienā un nēsāju līdzi arī somiņā visu vasaru un vēljoprojām.

Sante 2in1 pamatkārta un virskārta nagiem

Pirms kāda laika izvēlējos noņemt gēllaku, kuru nepārtraukti liku uz nagiem pēdējos 4 gadus. Tomēr bija savākušies krietni vien daudz iemesli, kādēļ vērsos par labu šim solim – kaitīgie materiāli, ikmēneša ieguldītie laika un naudas līdzekļi un nagu idealizēšana 🙂 Kā saka – ja kaut kam esi pārāk pieķēries – laid to vaļā. Šobrīd cenšos pieņemt savus īsos dabīgos nagus, kurus atveseļoju ar Sante 2in1 caurspīdīgo nagu laku, kur smaržo pēc puķītēm. Kurš būtu domājis, ka nagu laka var skaisti smaržot un nožūt 2 minūšu laikā?

Sante eļļa nagiem un kutikulām

Intensīvi barojoša eļļa, kuru turu pa rokai uz darba galda un katru dienu uzlieku pilienu uz katra naga, lai tos pēc iespējas ātrāk atkoptu. Zinu arī, ka šī eļļa rudenī man palīdzēs neiedzīvoties saplaisājušās ādiņās ap nagiem un veicinās nagu augšanu.

Attitude trauku mazgājamais līdzeklis ar āboliem un baziliku

Man šķiet, ka no nagu kopšanas ļoti tematiski varu virzīties pie diviem mājas kopšanas līdzekļiem, jo to mēs darām visi. Un mazgājam traukus. Lai kā mums ne-patiktu. Ar šo Attitude līdzekli man personīgi ir prieks mazgāt traukus 🙂 Smaržo pēc āboliem un bazilika, vasarīga prieka. Labi puto un ir absolūti dabīgs – uz šķīvjiem nepaliks nekas tāds, kuru bailes likt vēderā. Šis līdzeklis arī ir hipoalerģisks.

Attitude Universal tīrīšanas līdzeklis

Saraksta nobeigumā vēl viens ļoti praktisks produkts – lai no sapņiem pie darbiem 🙂 Visu laiku favorīts starp dabīgajiem mājas tīrīšanas līdzekļiem – Attitude universāls tīrīšanas līdzeklis. Ar šo līdzekli var tīrīt un tas arī notīra visas virsmas. Tas vislabāk strādā, kad to uzsmidzina uz virsmas, nedaudz notur un ar mitru lupatiņu noslauka. Garantēts efekts, gan plīts virsmām, gan arī vannas istabai un visa veida galdiem – galdiņiem un piekaltušiem ēdiena traipiem.Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *