Bellapierre dabīgie minerālu pūderi – 5 in 1

Gan pati lietojot, gan arī dzirdot daudzu citu meiteņu un grima mākslinieku atsauksmes – Bellapierre dabīgie minerālu pūderi kvalitātes un rezultāta ziņā pārspēj selektīvās kosmētikas zīmolus!

Pūderis piešķir ādai dabisku izskatu, vienlaikus nomaskējot ādas nepilnības un izlīdzinot sejas toni. Nezinātājs pat nepateiks, ka esi lietojusi kosmētikas produktu uz savas ādas! Vienmērīgs klājums, kas pielāgojas sejas ādai. Kā arī pūdera sastāvā esošās dabīgās vielas rūpējas par ādu un veicina tās aizsardzību. Un, kas man ir ārkārtīgi būtiski – šie pūderi ir anti-alerģiski un piemēroti ļoti jutīgai ādai. Un vel pietam – viens pūderis ietver vairāk kā 5 produktus vienā.

5 līdzekļi vienā

Grima bāze (piemēram, uzklājot zem acu ēnām, tās būs noturīgākas un izteiksmīgākas).

Korektors (lietojot korektora otu, uzklāj tikai uz atsevišķām zonām, piemēram uz izsitumiem, vai uz apsārtušiem laukumiem).

SPF15 (pūdera sastāvā ir dabīgie minerāli, kas kalpo arī kā saules aizsarg faktors)

Matējošais un fiksējošais pūderis (matējošam rezultātam – ar lielo otu uzklāj uz zonām, kur ir izteiktāks spīdums vai āda mēdz taukoties. Fiksējošam rezultātam – vakara grimam, zem pūdera klāj tonālo krēmu, kuru nofiksē ar Bellapierre minerālu pūderi – āda izskatīsies perfekta).

Tonālais krēms/ BB krēms (plaukstā paņem nelielu daudzumu sava iecienītākā dienas krēma un ieber arī nedaudz šī pūdera, sajauc un uzklāj uz sejas kā tonālo krēmu ar piemērotu otu vai pirkstiem!).

Kā lietot?

Tradicionālais un visierastākais pūdera lietošanas veids – Pirms Bellapierre minerālu pūdera klāšanas, rūpīgi attīri ādu un uzklāj iecienītāko sejas krēmu un acu krēmu. Pagaidi 15 minūtes, lai tie iesūcas. Paņem Bellapierre minerālu pūderi un nedaudz ieber to pūdera trauka vāciņā. Lietojot Bellapierre otu pūdera uzklāšanai, paņem produktu no trauka vāciņa, pēc tam viegli nokrati lieko produktu, pasitot pret delnu vai galda malu. Ar maigām apļveida kustībām klāj pūderi uz sejas ādas, sākot ar uzklāšanu sejas centrā, kur nepieciešams vairāk seguma – ap degunu, tad – uz zoda un pieres.

Sastāvs

Nesatur talku, eļļas, pildvielas, sintētiskās krāsvielas, konservantus vai jebkādas citas piedevas. Sastāvdaļas: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides. Nosaukumi sākotnēji var mulsināt, bet šie visi ir dabīgie minerāli! Un šie minerāli tiek atzīti par visdrošākajām aizsargbarjerām no UVA un UVB stariem. Kā arī varam būt drošas, ka šie minerāli neaizsprosto poras!

Toņi

Pūderi pieejami 8 toņos: Brown Sugar, Cafe, Cinnamon, Ivory, Latte, Maple, Nutmeg un Ultra. Tomēr visus Bellapierre minerālu pūderus vari jaukt savā starpā, tādējādi iegūstot vajadzīgo toni. Iesaku iegādāties divus toņus: tumšāku un gaišāku. Ziemas periodā noderēs gaišākais tonis un tumšāko izmantojot kā bronzeri, ietonē vaigu kaulus un deniņus. Bet vasaras periodā, kad āda būs mazliet iedegusi, vari sajaukt kopā gaišāko un tumšāko toni, lai iegūtu perfektu pūdera toni!

Pirms un pēc BioBloga dāmu grima pārvērtības skati šeit:

Dūmakains dienas grims

Dabīgs dienas grims. ‘No Make-up’ look.

Romantisks un izteiksmīgs vakara grims

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_Il

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *