Dabīgās kosmētikas jaunumi – Urtekram ziemeļu ogu līnija

Viens no maniem mīļākajiem dabīgās kosmētikas zīmoliem – Urtekram, iepazīstina ar jaunu līniju! 6 ķermeņa un matu kopšanas produkti, lai paņemtu līdzi vasaras sajūtu ar rudenim un ziemai nepieciešamo efektivitāti. Par šo produktu efektu un manām sajūtām, lasi tālāk rakstā!

Jau nedaudz pieminēju šo līniju rakstā par Ziemeļu augu kosmētikas produktiem, bet turpinot lietot un testēt šos produktus, izlēmu, ka tie pelnījuši atsevišķu rakstu! It īpaši tādēļ, ka pēc eko izstādes ‘’Vivaness 2017’’(šī izstāde ir viena no lielākajām pasaulē) – Urtekram jaunā ziemeļu ogu līnija ieguva fenomenālas atsauksmes! Ziemeļu ogu šampūns- pēc balsojuma ierindojās 1.vietā!

Dabīgi un jaudīgi

Jaunā līnija ietver jau augšup pieminēto godalgoto atjaunojošo šampūnu, kuru papildina piemērots atjaunojošs kondicionieris, izsmidzināmais kondicionieris. Ķermeni lutina dušas želeja un ķermeņa losjons, kā arī vitamīniem bagātas šķidrās roku ziepes.

Mazliet pievēršoties produktu sastāvam un ‘’sirdsapziņai’’. Jaunie produkti, tāpat kā viss Urtekram sortiments ir ECOCERT sertificēti, cruelty-free (nav testēti uz dzīvniekiem) un piemēroti vegāniem – tātad, labi gan mūsu ķermenim, gan arī videi.

Jauno produktu sastāvs ir vēl nepieredzēti bagātīgs un piesātināts. Sastāva kompozīcija ir antioksidantu bumba. Sastāvā:

  • Hialuronskābe
  • Smiltsērkšķu ekstrakts
  • Melleņu ekstrakts
  • Mežrozīšu ekstrakts
  • Dzērveņu ekstrakts
  • Saldā apelsīna eļļa
  • Citrona eļļa
  • Vītola mizas ekstrakts

Patiks sausas ādas īpašniekiem, kuri mīl putas un saldu smaržu

Visa līnija ir ļoti bagātīga, barojoša un reģenerējoša. Produkti nesausina ādu un matus, bet pavisam maigi attīra un piešķir lielisku barojošu efektu. Vēlos īpaši izcelt to, ka gan dušas želeja, gan šampūns puto lieliski! Patiks tiem, kuri pieraduši pie apjomīgām un mīkstām putām. Smarža ir svaigi saldena, bet tajā pašā laikā ļoti neuzkrītoša un gaistoša.

Līnijas favorītprodukti

Tā kā Urtekram šampūni man vienmēr ir ļoti, ļoti patikuši. Patīk arī šis. Visā visumā līnijas putojošie un attīrošie produkti – šampūns, dušas želeja un roku ziepes formulas ziņā ir ļoti līdzīgi citām Urtekram līnijām, atšķiras tikai ar saldo aromātu un bagātīgāku putošanu.

Kondicionieris ir ļoti, ļoti vieglas konsistences, momentā iesūcoties matu šķiedrā. Tā kā man ir sausi mati, papildus pabarošanai, izskalojamo kondicionieri iesaku lietot komplektā ar izsmidzināmo kondicionieri (kas nav jāizskalo). Manas kolēģes ir īpašā s a j ū s m ā par šo izsmidzināmo kondicionieri! Strādā arī uz ķīmiska pārkrāsotiem, sausiem un pūkainiem matiem, kas tiek mazgāti katru dienu.

Urtekram produktus var iegādāties Biotēkās un internetveikalā BIO.lv

Urtekram Ziemeļu ogu atjaunojošs šampūns, cena: 6,30 €

Urtekram Ziemeļu ogu atjaunojošs kondicionieris, cena: 7,30 €

Urtekram Ziemeļu ogu atjaunojošs izsmidzināmais kondicionieris

Urtekram Ziemeļu ogu dušas želeja, cena: 5,90 €

Urtekram Ziemeļu ogu ķermeņa losjons sausai ādai, cena: 8,50 €

Urtekram Ziemeļu ogu roku ziepes, cena: 7,90 €Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *