Dabīgie produkti par kuriem Tu vēl iespējams nezināji – iesaka Biotekāri

Ja kādreiz esi ciemojies Biotēkas veikalā, tad arī Tu zini, cik zinošas ir Biotekāres! Tādēļ iedomājos, ka man ir jāizmanto šī iespēja un jāapkopo gadu gaitā sakrātie atklājumi – varbūt arī Tu atklāsi ko jaunu? Vai arī jaunu veidu kā izmantot jau sen zināmos produktus.

Annija no t/p Alfas Biotēkas iesaka:

Biona melnos turku zirņus, kas pēc garšas ļoti līdzinās parastajiem turku zirņiem, bet tie interesanti ar to, ka no tiem var pagatavot tumšo humusu vai arī iekrāsot salātus jaunos toņos.

Kurkuma sulu, kuru var dzert ne tikai pēc norādītās rekomendācijas – tīrā veidā pa ēdamkarotei dienā, bet arī pagatavot Kurkuma Latti – sauso garšvielu vietā pievienojot kurkumas sulu + sev vēlamās garšvielas.

Rapunzel kokosriekstu batoniņu šokolādē, kas tiek saukts par mūsu veselīgo bio bounty (un ir pat vēl garšīgāks).

Raw Health ābolu etiķis, iespējams, ka daudziem jau zināms, bet jāpiemin, ka reti, kur var atrast tieši nefiltrētu un dzīvu ābolu etiķi. Annija dzer to no rītiem kopā ar siltu ūdeni un izmanto arī matu skalošanā papildus kondicionierim.

Alce Nero citronu sula, kas ir izdevīgāk un ērtāk nekā pirkt citronus! Annija to pievienoju to mērcēm, humusam, ūdenim.

No dabīgajām sadzīves lietām Annija vēlas izcelt Frishi gaisa atsvaidzinātājus, jo dabīgus un izsmidzināmus gaisa atsvaidzinātāji pirms Biotēkas vēl nebija manīti!

Izceļams arī ir universālais Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu ar kuru Annija tīra pilnīgi visu – virtuves virsmas, vannu, grīdas, traukus.

Irina no t/c Riga Plaza Biotēkas iesaka:

Rapunzel sojas gabaliņus, kas ļoti garšo viņas dēlam un ir garšīgi pagatavojami. Irina tos pagatavo novārot ūdenī un tad apcepot eļļa, kopā ar kečupu vai sojas mērci.

Rudens un ziemas laikā īsts imunitātes glābiņš ir Citrosept Forte+Acerola uztura bagātinātājs, kura sastāvā ir spēcinošais greipfrūtu sēklu ekstrakts un C vitamīns.

Radius zobu birste jau trešo gadu ir Irinas mīļākā zobu birste, tā perfekti iztīra zobus un reizē arī masē smaganas.

Irina vēlas izcelt arī savas mīļākās ēteriskās eļļas, it īpaši Florame lavandas ēterisko eļļu, jo tā ne tikai palīdz emocionāli nomierināties, bet arī palīdz nomierināt ādu pēc apdegumiem. Kad ir sanācis saķert iesnas, tad ļoti palīdz Florame eikalipta un Florame tējas koka ēteriskās eļļas. Irina arī šad tad maciņā piepilina pačūlijas un piparmētras ēteriskās eļļas, jo ir dzirdēts, ka tās piesaista naudu :).

Florame sezama eļļu Irina zmanto kopš laikiem, kad sāka nodarboties ar jogu un uzzināja, ka ar šo eļļu ir jāsmērē visi caurumiņi ķermenī (tostarp arī to var smērēt degunā un skalot ar to muti).

Lai drēbes izglābtu no traipiem (pat benzīna) un dažādām smakām, Irina lieto Sodasan traipu tīrāmo sāli un Sodasan līdzekļi sporta apģērbu mazgāšanai! Ikdienas drēbju mazgāšanai tiek izmantots Etamine du lys veļas mīkstinātāju ar lavandas smaržu.

Kā arī nevar nepastāstīt par Sonnenmacht Noni sulu. Tas ir patiesi iedvesmojoši, jo Irina diendienā satiek Biotēkas pastāvīgos klientus, kuri jau vairākus gadus lieto šo sulu un vienmēr gan jūtas, gan izskatās jauni un aktīvi! Atklājums arī ir tāds, ka var lietot šo sulu ārēji un pagatavot kompreses, kuras Irina taisīja savam bērnam un alerģiskie izsitumi pazuda jau 2 dienu laikā.

 

Iveta no t/c Mols Biotēkas iesaka:

Kad vīram beidzās skūšanās krēms, Iveta aizdeva viņam savu  John Masters Organics Bare kondicionieri bez smaržas, kas lieliski kalpo arī kā skūšanās krēms.Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *