Kāda atšķirība starp serumu un fluīdu?

Arī es ilgi vien domāju, ka tas ir viens un tas pats. Bet secināju, ka zinot atšķirību un pareizi pielietojot šos produktus, ir iespējams krietni vien uzlabot savu ādas stāvokli! Sīkāk lasi turpmāk rakstā.

Kas ir serums?

Serumi parasti tiek lietoti sezonāli kūres veidā (28 dienas), piemēram katram gadalaikam iesākoties, lai pielāgotu ādas nepieciešamības. Serumos ļoti koncentrētā veidā ir vielas, kas iedarbojas uz kādas problēmas novēršanu, piemēram, krunciņu izlīdzināšanu, tumšajiem plankumiem vai dehidrētu ādu. Seruma sastāvā ir mazākas molekulas nekā krēmos, kas spēj dziļāk iesūkties ādā.

Serumu nepieciešams uzklāt pēc sejas ādas attīrīšanas. Pēc seruma visbiežāk papildus tiek lietots mitrinošais krēms vai fluīds. Serums var būt paredzēts mitruma atgriešanai sejas ādā, bet tas nenozīmē, ka tādēļ būtu jāatsakās no papildu mitrinošā krēma. Serums ir jālieto atkarībā no ražotāja norādes – visbiežāk 1 reizi dienā uz nakti un pēc tam jāuzklāj sejas krēms.

Jāpiebilst, ka visbiežāk serumi maksā vairāk nekā parastie krēmi, bet tam iemesls ir skaidrs – tā ir skaistuma kūre mājas apstākļos, kurā mēs ieguldām vairāk, lai sagaidītu rezultātu ātrāk!

Serums, kurš tev jāizmēģina

Dehidrētai ādai fantastisks ir Logona jaunais intensīvi nogludinošs serums ar bio Damaskas rozi un DayMoist CLR™, kas iedarbojas ar tūlītēji pamanāmu efektu. Koncentrētā formula ar alveju, saldo mandeļu un hohoba eļļām, biešu un rožu ekstraktiem būtiski uzlabo ādas elastību un intensīvi mitrina. Īpaši patentētais komplekss nodrošina mitruma līmeni ādā 12 stundu garumā. Šāda intensīva mitrināšana ir ļoti teicama vasaras sezonā, kad āda ir pakļauta saules iedarbībai. Serums ir fantastisks arī normālai ādai, lai uzturētu tās stāvokli un piešķirtu mirdzumu! Serumu var iegādāties Biotēkā, cena: 16.50€ 

Kas ir fluīds?

Fluīds ir gandrīz tas pats, kas mitrinošs krēms, BET, fluīds ir veidots uz ūdens bāzes un ar pavisam citu konsistenci – līdzīgi kā gēls. Fluīdi visbiežāk piemēroti taukainai vai kombinētai ādai, kurai nepieciešami vieglākas tekstūras produkti un ādas matēšana. Fluīdu vari lietot kopā ar serumu!

Fluīds, kurš tev jāizmēģina

Kā jau minēju, fluīds ir lieliski piemērots ādai ar noslieci uz taukošanos. Šādi ir arī Logona poras samazinošie un matējošie fluīdi ar bambusa pulveri un bio burvjlazdu. Speciāli izstrādāti divi produkti – viens dienai, kas ir matējošs, jo dienas laikā āda pastiprināti izdala sebumu. Otrs fluīds ir piemērots naktij, kas iedarbojas tad, kad tu guli, samazinot poras. Ādas intensīvai lutināšanai ieteicams lietot abus šos produktus kopā, bet vari lietot arī tikai vienu no tiem! Piemēram, ja dienas laikā āda ļoti taukojas un nekoncentrējies uz poru savilkšanu – izvēlies dienas fluīdu.

Dienas fluīds sniedz jauktai ādai nepieciešamo kopšanu, līdzsvaro ādas taukošanos un mitruma līmeni ādā. Vīnogu sēkliņu eļļa ādu bagātīgi mitrina, no hohobas eļļas iegūti esteri samazina ādas poras, burvjlazdas ekstrakts ādu remdē un līdzsvaro, bet bambusa pulveris nodrošina ilgnoturīg matējošo efektu. Šo produktu var iegādāties Biotēkā, cena: 14.10€

Nakts fluīds naktsmiega laikā normalizē ādas procesus un mitrina ādu. Bambusa pulveris absorbē lieko sebumu, bet hohobas esteri samazina poras un piešķir ādai skaistu toni. Šo produktu var iegādāties Biotēkā, cena: 15.40€ 

Vairāk par atšķirībām starp dažādiem produktiem lasi šeit. Piemēram, ja vienmēr jauc kokosriekstu sviestu un eļļu, vai sejas toniku un losjonu.

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *