Ļoti jutīga āda? Ko iesākt? – Biotekāres testē

Aizvien vairāk nākas dzirdēt, ka cilvēkiem pēkšņi rodas tendence uz ādas jutīgumu un pastiprināta reakcija uz apkārtējās vides kairinājumu – tostarp arī man. Āda kļūst aizvien izvēlīgāka un jutīgāka pret kosmētikas produktiem, uztura izvēlēm un apkārtējo vidi. Tādēļ priecājos par jaunumu Biotēkas plauktos – Florame Tolerance līniju ar 3 ādu nomierinošiem un kopjošiem produktiem – želejveida anti-age krēmu nobriedušai ādai, mitrinošu krēmu un gēlveida kopjošu līdzekli pret apsārtumu.

Produkti veidoti pēc īpašām netaukainām formulām – gēlveida, želejveida un viegla krēmveida. Sastāvā bio ziedūdeņi, 7 aktīvo augu kompleksi un tīrs avota ūdens. Tie nesatur smaržvielas un kairinošas vielas. Vairums, kas izmēģinājuši šos produktus, atzīst, ka pēc ilgāka laika lietošanas, paaugstinās ādas dabīgās aizsargspējas un mazinās ādas apsārtums un jutīgums.

15878729_1328446147196675_923060010_n

Mūsu viedoklis

Šos produktus izmēģināja arī vairākas Biotekāres. Secinājam, ka šī līnija patiks tiem, kuri meklē sev super mitrinošu un nomierinošu krēmu, bet ne treknas tekstūras. Krēmi iesūcas ļoti, ļoti ātri. Visas mitrinošās vielas momentā iekļūst ādā un uz virskārtas nekas lieks nepaliek. Ļoti komfortabla sajūta bez traucējošas sajūtas. Lieliski sagatavo ādu vieglam grimam.

Nomierina un mazina apsārtumu.  Gēlveida līdzeklis pret apsārtumu noderēs arī iesnu gadījumā, kad deguns mēdz būs apsārtis un sakairināts. Šie līdzekļi lieliski arī vasaras sezonā, kad pārāk daudz būts saulē.

Šī līnija atšķiras no citām jutīgas ādas līnijām ar: 

* vieglo tekstūru,

* ir bez aromāta,

* ir piemērota ne tikai jutīgai, bet arī atopiskai ādai, kas ilgstoši, hroniski ir apsārtusi,

* atšķirībā no citām Florame sejas kopšanas līnijām – šo drīkst lietot grūtnieces.

15871409_1328446160530007_422865058_n

Rakstā pieminētos produktus var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_Il

 Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *