Saruna ar kundalinī jogas pasniedzēju Agati Vucinu. Kas ir kundalinī enerģija? Ūdensvīra laikmets?

Zināšanas par kundalīnī jogu no Indijas uz rietumiem atveda Jogi Badžans pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, no kurienes tās izplatījās tālāk pasaulē. Arī Latvijā jau vairākus gadus ikvienam ir iespēja apmeklēt nodarbības un ar kundalīnī jogu uzlabot savu veselību, labsajūtu, rast sevī mieru, iedvesmu un spēku.

Iepazīsties ar Agati Vucinu. Un uzzini mūsu sarunā par to, kas ir kundalinī? Vai no tā ir jābaidās? Sarunā arī par jauno Ūdensvīra laikmetu, kurš ir atnesis mūsos transformācijas. Kā arī daži ieteikumi no Agates, kas ir jāsaskata šajā laikmetā un jāmaina sevī. Apspriežam arī to kā kundalinī joga atškiras no citiem jogas veidiem. Un par to, kādēļ kundalinī skolotāji ģērbjas baltā un sien ap galvu turbānu. Vairāk par to ko dara Agate, šeit.Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *