Testēju jaunumus: Attitudes Super Leaves™ ķermeņa un matu kopšanas produkti. Dabīgi, hipoalerģiski, pret-piesārņojuma

Līdz šim Attitude esmu iepazinusi kā dabīgo mājas kopšanas zīmolu, kas piedāvā ārkārtīgi efektīvus produktus, kas ļoti piestāv mūsdienu cilvēka ikdienas paradumiem un nodrošina iecerētos rezultātus.
Attitude pavisam nesen arī iepazīstina mūs ar savu jauno ķermeņa un matu kopšanas līniju – Super Leaves™. Līnijā iekļauti hipoalerģiski produkti, kurus var lietot bez raizēm. Produkti ir bagātināti ar moringa sēklu ekstraktu, kas palīdz ierobežot piesārņojuma uzkrāšanos uz ādas un matiem, tādējādi kavējot piesārņojuma izraisīto novecošanos un poru aizsprostošanos. Varētu teikt, ka tiem tādējādi piemīt pret-piesārņojuma īpašības.
Ja esat jau pazīstami ar EWG Skin Deep® Cosmetics Database, kas ir kosmētikas vielu datubāze, tad spēsiet novērtēt arī to, ka Attitude Super Leaves™ produkti ir EWG organizācijas apstiprināti. Šie produkti satur visas ķermenim un dabai draudzīgās sastāvdaļas! Šī vielu datubāze ir mans galvenais ‘’darba rīks’’, kuru izmantoju, lai izprastu kosmētikas produktu sastāvu un novērtētu to kaitīgumu vai ne-kaitīgumu. Ieteiktu arī jums tur ielūkoties, lai gūtu zināšanas par sastāvdaļām, kuras tiek liktas uz ķermeņa.

Super Leaves™ aktīvās augu lapas

‘’Superlapas’’ – burtisks līnijas nosaukuma tulkojums atbilst arī produktu aktīvajām sastāvdaļām. Augi savās lapās (it īpaši jaunajās lapiņās) uzkrāj ļoti daudz vērtīgo uzturvielu. Šo unikālo dabas dāvanu ir izmantojis arī Attitude, iekļaujot šādas augu lapas:
Citrona lapas: antioksidants, piemīt attīrošas un atjaunojošas īpašības
Olīvkoka lapas: antioksidants, remdējošas īpašības
Baltās tējas lapas: antioksidants, mitrinošas un remdējošas īpašības
Apelsīna koka lapas: atjaunojošas un reģenerējošas īpašības


Attitude Super Leaves™ spēcinošs un barojošs šampūns un kondicionieris

Galvenajā lomā antioksidantiem bagātās olīvkoku lapas. Mati tiek dziļi pabaroti un aizsargāti no lieka mitruma zuduma vēja, saules, aukstuma, apkures un fēna ietekmē. Spēcinošie matu kopšanas līdzekļi papildināti ar anti-piesārņojuma moringas sēklu ekstraktu un dziļi mitrinošo vīnogu kauliņu eļļu.
Biju ārkārtīgi pārsteigta par šo matu kopšanu lielisko efektu! Ja jums ir sausi vai dabīgi lokaini mati un nepieciešami efektīvi produkti ikdienas lietošanai – viennozīmīgi iesaku šo duo. Šampūns ļoti labi puto un attīra, savukārt kondicionieris demonstrē lielisku mitrināšanas efektu dažu minūšu laikā, matus padarot mīkstus un zīdīgus. Turklāt produktu smarža ir lieliska un mūsdienīga (tā kā saldi augļi).
Attitude Super Leaves™ spēcinošs un barojošs šampūns 9,95 €, var iegādāties tikai www.bio.lv
Attitude Super Leaves™ spēcinošs un barojošs kondicionieris 10,95 €, var iegādāties tikai www.bio.lv


Attitude Super Leaves™ roku ziepes

Iespējams, ka šīs būs arī Tavas iecienītākās roku ziepes! Atbildīgi par roku ādu rūpējas ziepju sastāvā esošās atjaunojošās apelsīna lapas un attīrošās citrona lapas. Arī es jūtu, ka šīs ziepes, lietojot ikdienā, uztur mitruma līmeni roku ādā un nodrošina fantastiski smaržojošas putas. Vēlos arī uzslavēt produktu iepakojumus, kas skaisti iederas vannas istabā un pie virtuves izlietnes.
Attitude Super Leaves™ apelsīnu roku ziepes 7,90 €, var iegādāties tikai www.bio.lv
Attitude Super Leaves™ citronu roku ziepes 7,90 €, var iegādāties tikai www.bio.lv


Attitude Super Leaves™ dušas želejas

Dušu želeju sastāvā esošie augu ekstrakti un aktīvās augu lapas sola atjaunot ādas mirdzumu un esošā citronskābe palīdz attīrīt ādu un samazināt akni. Sastāvā esošie augi arī stiprina ādu ar vitamīniem un dabīgā smarža vai nu enerģizē vai nomierina, atkarībā no dušas želejas veida.
Šīm dušas želejām piemīt viss, ko vēlamies sagaidīt no tām – izteiksmīgas putas, izbalansēta un gaumīga smarža un tās neizsausina ādu. Izmantoju tās arī, lai pievienotu burbuļvannai.
Attitude Super Leaves™ enerģizējoša dušas želeja 9,50 €, var iegādāties tikai www.bio.lv
Attitude Super Leaves™ nomierinoša dušas želeja 9,50 €, var iegādāties tikai www.bio.lvIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *