Viss, kas tev jāzina par eļļām

Dabīgās eļļas ir  fenomenāls multivitamīns ādai, kas satur neskaitāmas vērtīgas vielas. Āda zina ko iesākt ar eļļām, jo tām ir mazākas molekulas nekā krēmiem, tādēļ tās iesūcas ātrāk un dziļāk ādā. Eļļas neaizsprosto poras, bet veicina ādas cirkulāciju un regulē ādas dabīgā sebuma izstrādi.

Eļļas iedala trīs grupās – bāzes eļļas, terapeitiskās eļļas un ēteriskās eļļas. Bāzes eļļa ir pamateļļa, kurā šķīst ēteriskās eļļas. Terapeitiskās eļļas ir līdzīgas bāzes eļļām, tomēr tām piemīt spēcīgākas dziedinošās īpašības, jo satur spēcīgākus izvilkumus no auga. Ēteriskā eļļa ir spēcīga auga pamatesence ar ļoti izteiktu iedarbību.

Pagatavo savu eļļu maisījumu, izvēloties 30 vai 50 ml bāzes eļļas + 1-5 pilītes no tev nepieciešamās ēteriskās eļļas (izteiktākam efektam vari sajaukt 3-5 dažādas ēteriskās eļļas vienā maisījumā). Lai palīdzētu izvēlēties visatbilstošāko eļļu, esmu izveidojusi tabulu, kurā ir viss, kas tev jāzina par eļļām!

ceļveids

Rakstā pieminētās eļļas var iegādāties veikalu tīklā “Biotēka” un internetveikalā Bio.lv

paraksts_biobl_IlIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *