Mani favorīti: Luksus klases dabīgā kosmētika – Antipodes

Šajā rakstā par jauno un jaudīgo dabīgās kosmētikas zīmolu Antipodes, kuru esmu iemīļojusi tik ļoti, ka iesaku arī savām draudzenēm un jums! Ja šķiet, ka dabīgie kosmētikas produkti nav pietiekoši jaudīgi, tad šis raksts ir tieši tev!
Arī man krietni vien ilgu laiku šķita, ka dabīgs nav ekvivalents iedarbīgam. Pieļauju, ka šis mīts ir radies lielo kosmētikas magnātu ietekmē, kas savos produktos dažkārt izmanto pilnu ķīmijas tabulu un rada iespaidu, ka nu citādāk jau nemaz nevar.
Lai arī savu uzticību dabīgajiem produktiem esmu ieguvusi jau vairākus gadus, kopš sava darba pirmsākumiem Biotēkā. Savu ticību kā reiz kārtējo reizi apstiprināju šovasar, iepazīstoties ar Antipodes jauno luksus klases dabīgo zīmolu! Zīmols Antipodes, kopš tā ienākšanas Latvijā, ir izpelnījies ārkārtīgi plašu un siltu vietu manā sirdī un kosmētikas plauktā.


Kādēļ luksus klases? Jo produktu formulas ir patiesi karaliskas – Jaunzēlandes zelts jeb Manuka medus; Pohutukawa dižais koks, kas spēj sasniegt pat 1000 gadu vecumu; Kakawa koks, kura ekstraktu lietojuši jau maori; antioksidantu piesātinātā avokado eļļa jeb zaļais zelts, Vinaza Grape, jeb ‘’Sauvignon Blanc’’ šķirnes vīnoga. Un vēl neskaitāmi labumi! Un kas ir pats labākais? Antipodes zīmols ir veicis zinātniskos pētījumus, kas apliecina sastāvdaļu un produktu efektivitāti.

Produkti, kurus iesaku

Pakāpeniski iepazīstu aizvien vairāk šī zīmola produktus un neesmu vīlusies vēl NEVIENĀ! Jāsaka, ka šī ir kosmētika sevis mīlestības manifestācijai. Jo tā ir ārkārtīgi maiga, delikāta, visi produktu aromāti ir izbalansēti un aromterapeitiski. Lietojot šo kosmētiku, ir sajūta, ka es paužu īstas rūpes sev un izrādu cieņu, dodot savai ādai tik labus produktus. Vēlos dalīties ar dažiem no maniem šī brīža favorītiem.

Antipodes Joyful roku un ķermeņa krēms ar upeni un hibiska ziedu

Šo fantastisko produktu pieminēju arī savā rudens izdzīvošanas komplektā. Vēl joprojām mans vislielākais favorīts. Ja nebūtu žēl, tad labprāt ieziestos šajā krēmā no matu galiņiem līdz papēžiem. Tādēļ to izmantoju tikai rokām un gūstu fantastisko aromātu un super-mitrinošo efektu. Jau zinu, ko dāvināšu mammai Ziemassvētkos (nesakiet viņai).

Antipodes Ressurect izsmidzināms toniks ar lavandu un salviju

Jau pieminēju savā instagram ierakstā starp lietām, kas stāv uz mana darba galda. Diezgan savāda atrašanās vieta? Iespējams! Bet vislabākā, lai vienmēr atcerētos atgriezt ādā dzīvīgumu, mirdzumu un atmostos. Patīkams ir ne vien atsvaidzinošais un uzmundrinošais efekts, bet arī aromterapija. Sastāvā ir lavanda, kas līdzsvaro un nomierina ne vien ādu, bet arī Tevi pašu.

Antipodes Grace maigs krēms sejas attīrīšanai ar avokado eļļu

Jutīgai ādai! It īpaši, kad tā mazliet satrakojusies, sasārtusi vai citādi neapmierināta. Šādos brīžos nu noteikti negribas uz sejas likt nekādas agresīvas ziepes vai skrubjus. Šis attīrošais krēms neputo, bet ļoti, ļoti maigi attīra un atgriež ādā mitrumu. Galvenās sastāvdaļas – eļļas – īsta ziemas sezonas perfekcija.

Antipodes Hallelujah laima un pačūlijas krēms sejas ādas attīrīšanai

Kad nepieciešams ‘pick me up’. Jeb pamodināt savu sejas ādu pēc negulētas nakts vai arī būšanas sausās telpās. Tāpat kā Grace attīrošais krēms, šis nesausina un pabaro ādu, vienlaikus attīrot! Svaigs un spirdzinošs aromāts. Labprāt lietoju šo Hallelujah attīrošo krēmu no rītiem, bet Grace attīrošo krēmu – vakaros.

Antipodes Reincarnation attīrošs skrubis sejai ar avokado eļļu un hohobu

Iespējams, ka pasaules maigākais sejas ādas skrubis. Bagātīgs sastāvs ar barojošajām avokado un hohobas eļļām. Skrubis ir tik maigs un attīrošās molekulas ir tik nelielas, ka nemaz nav jūtams skrubju tipiskais nedaudz skrāpējošais efekts. Man tas ļoti patīk, jo ir reizes, kad gribas attīrīt poras un noņemt atmirušās ādas šūnas, bet negribas pārlieku berzt jutīgo sejas ādu.

Šī patiesi ir kosmētika, kuru ieteikt draudzenei. Vai piekrīti?Ilva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *