Dabīgi izteiksmīgs dienas grims ar Dr. Hauschka dekoratīvo kosmētiku

Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas sastāvā ir minerālpigmenti, ārstniecības augi un augu ekstrakti, kas kopj un aizsargā ādu. Daudzi produkti ir bagātināti arī ar augu eļļām – piemēram makadāmijas un kokosriekstu. Lieliski apzināties, ka varam izcelt savu skaistumu, nenodarot tam ļaunumu!

Iepriekš blogā esmu jau rakstījusi par Dr. Hauschka lūpu produktiem un to kā Dr. Hauschka grima māksliniece izveido man vakara grimu. Šoreiz vēlos dalīties ar jums kā izveidoju izteiksmīgu ikdienas grimu soli pa solim, atklājot arī dažādus knifus un trikus! 

1 solis – ādas sagatavošana

Iesākumā noteikti vēlos piebilst, ka dabīgā dekoratīvā kosmētika vislabāk reaģēs, ja pamatā lietosi dabīgos sejas krēmus. Jo līdzīgs atpazīst līdzīgu! Vispirms uzklāju sejas krēmu vai eļļu un ļauju tai iesūkties 10-15 minūtes.

Pēc tam lietoju tonālo krēmu. Man ārkārtīgi patīk Dr. Hauschka tonālais krēms, tas ir burtiski kā otrā āda, jo patīkami izlīdzina sejas toni, bet nerada maskas efektu un tas praktiski nav jūtams uz ādas. Šobrīd izmantoju toni nr. 4, kas man ziemā ir nedaudz par tumšu, bet to uztveru kā priekšrocību, jo tas atgriež sejas ādā toni un to var izpludināt arī kakla zonā, tas ļoti izveicīgi pielāgojas ādai. Ja runā par sedzamību, tad tas vairāk atgādina vieglu BB krēmu – kas arī ir tieši tas, kas man patīk. Ja ir vēlēšanās pēc maskējošāka efekta, Dr. Hauschka grima mākslinieks iesaka vispirms uzklāt pūderi un tad tonālo krēmu, tādējādi arī nodrošinot lielisku noturību!

Tālāk izmantoju Dr. Hauschka gaismu atstarojošu konsīleri, kuru klāju zem acīm, deguna centrā un starp uzacīm, izpludinot virzienā uz pieres centru. Tas ir fenomenāls, jo pēc tekstūras ir ārkārtīgi viegls, bet ļoti efektīvi izgaismo arī tumšos lokus zem acīm. Šis produkts ir būtisks, lai sekundes laikā izskatītos atpūtusies un mirdzoša.

Šobrīd āda man ir diezgan pateicīga, bet, ja ir kādi izsitumi vai sarkani laukumiņi, tad, lai nomaskētu tos, izmantoju Dr. Hauschka korektoru, kura sastāvā ir dziedējoši ārstniecības augi, kas iedarbojas kopjoši uz ādas nepilnībām.

Šo ādas bāzi nostiprinu ar Dr. Hauschka caurspīdīgu birstošo pūderi. Tas ir daudzu manu kolēģu favorīts un must-have produkts. Tā sastāvā ir pat zīds! Tas ļoti veiksmīgi nofiksē sejas grimu un nomatē ādu. To klāju tikai sejas centrā, kur ir tendence ādai sataukoties. Klāju to arī uz plakstiņiem, lai sagatavotu pamatu acu ēnām. Jāpiemin, ka šis pūderis ir ļoti vērtīga investīcija, jo to nepieciešams izmantot ļoti nedaudz un iepakojums kalpo ļoooti ilgu laiku.

2 solis – sejas modelēšana un vaigu sārtums

Man parasti ir ļoti svarīgi arī iezīmēt sejas kontūru, jo uzreiz ievēroju būtisku atšķirību. Šim nolūkam izmantoju Dr. Hauschka vaigu sārtumu Duo, nr. 3. Šis produkts ir lielisks, jo tas ir divi vienā – brūns un viegli sārts tonis. Ar brūno toni iezīmēju vaigu kaulus un sejas ovālu, bet sārto toni klāju uz vaigu kauliem. Man patīk efekts, jo izskatās, ka jau daba ir devusi tik skaistu sārtumu vaigos, gluži kā pēc atvaļinājuma.

Šo sejas ādas meistardarbu noslēdzu un nofiksēju ar Dr. Hauschka toniku, kas sekundē ādu padara mirdzošu un superdabīgu.

3 solis – uzacis un acis

Dr. Hauschka piedāvā fantastisku produktu – acu un uzacu paleti, nr. 01. Man ļoti patīk šie multi-universālie produkti, ar kuriem var paveikt vairākas lietas vienlaikus. Lai iezīmētu uzacis, izmantoju paletē esošo toni, nr. 3, kas ir vēsi brūns tonis. Vispirms uz otiņas paņemu šo ēnu un tad uz otiņas uzsmidzinu Dr. Hauschka toniku, tādējādi padarot ēnu daudz intensīvāku. Iezīmēju uzacis un atkārtoju vairākas reizes šo soli ar ēnas saslapināšanu.

Ikdienas grimam acu ēnas neizmantoju daudz. Izmantojot pirkstu, uzklāju paletē esošo bēšo toni, nr.1 uz visa plakstiņa. Un ar pludināšanas otiņu, izmantojot paletes toni, nr.2 iezīmēju acs locījuma līniju, padaros acis atvērtākas un izteiksmīgākas. Ar vieglu roku izpludinu šo pašu brūno toni arī mazliet gar acs apakšējo skropstu līniju.

Augšējo skropstu līniju šoreiz iezīmēju ar Dr. Hauschka mīksto acu zīmuli, tonī, nr. 06. Tas ir fantastisks plūmju toņa acu zīmulis, kas lieeeliski izceļ it īpaši gaišu acu toņus. Iesaku pamēģināt ikdienas grimā iekļaut šāda tipa toņus, mazliet nomainot ierasto melno un brūno. Līniju veidoju ļoti maigu, tās galiņu veidojot kā cat-eye grimā. Ļoti izvairos acu zīmuli klāt gar apakšējām skropstām, jo šķiet, ka tas aizver acis un rada iespaidu, ka esmu pārcentusies ar kosmētiku. Mans mērķis ir saglabāt grimu pēc iespējas svaigāku.

Acis noslēdzu ar skropstu tušu. Manā kosmētikas plauktiņā nav Dr. Hauschka skropstu tušas, tādēļ izmantoju Sante Sensitive skropstu tušu, par kuru rakstīju jau iepriekšējā bloga rakstā šeit. Dievinu šo tušu, jo tā klājas lieliski, nesalipina skropstas un demonstrē fenomenālu noturību visas dienas laika, nenobirstot un neatstājot nospiedumus uz plakstiņa.

4 solis – lūpas

Šis arī ir pēdējais solis manā grimā. Kā pamatu lūpu kontūrai izmantoju Dr. Hauschka caurspīdīgu lūpu zīmuli, nr. 00. Tas ir paredzēts lūpu kontūras iezīmēšanai pirms lūpu krāsas, tādējādi lūpu krāsa neizplūst ārpus lūpu kontūrām. Tas īpaši piemērots, ja tiek izmantotas lūpu krāsas tumšākos toņos.

Pa virsu klāju Dr. Hauschka lūpu zīmuli, 05, kas ir skaistā koraļļu tonī. Izpludinu šo zīmuli uz visām lūpām. Pie šī soļa var arī apstāties! Es lūpām vēl uzklāju Sante lūpu laku, tonī 02. Šis ir fantastiski skaists un rudenīgs lūpu tonis, kas fantastiski mitrina lūpas un piešķir pavisam maigu mirdzumu. Man patīk, ka tas arī nav lipīgs.

Priecāšos dzirdēt kā Tev patīk šis grims un vai vēlies redzēt kā izveidoju citus grimus, izmantojot dabīgo kosmētiku!

*Rakstā pieminēto dabīgo kosmētiku var iegādāties veikalu tīklā Biotēka un internetveikalā www.bio.lvIlva Bekmane

Bloga autore

Jau vairāk kā 3 gadus esmu daļa no Biotēkas. Un esmu viena no pirmajām, pie kuras nonāk jaunākie bio produkti un tendences. ''Zaļš'' un bioloģisks dzīvesveids ir mana ikdiena. Tādēļ arī esmu izveidojusi šo blogu, lai dalītos savā kaislībā un zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu un palīdzētu arī jums izdarīt pareizās izvēles!

Cieņā pret sevi un pasauli sev apkārt,
Ilva Bekmane

Pārdomām

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *